fot. źródło: @macmillerfans

Jak podaje portal www.tmz.com, w wieku 26 lat zmarł – Malcolm James McCormick, znany wszystkim jako Mac Miller. Prawdopodobnie przyczyną jego śmierci było przedawkowanie narkotyków. Amerykański raper nigdy nie krył swojej słabości do używek, które przynosiły mu same nieszczęścia. Przykładowo. Niedawno – pod ich wpływem – został zatrzymany przez organy ścigania za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Ponadto Mac Miller miał za sobą dwuletni związek z Arianą Grande. Nigdy nie podali oficjalnej przyczyny rozstania, lecz mówi się o tym, że artystka nie mogła poradzić sobie z nałogami swojego partnera.

Raper miesiąc temu wypuścił swój piąty muzyczny album, pt. „Swimming”, który cieszy się sporą popularnością w środowisku hip-hop’owym. Krążek notuje także bardzo dobrą sprzedaż fizycznych egzemplarzy, czego dowodem jest 3. miejsce na liście przebojów Billboard 200. Mac Miller, 27. października miał rozpocząć trasę koncertową promującą „Swimming”, w której towarzyszyć mu mieli: Thundercat i J.I.D.