fot. kadr z klipu „Toksyczny”

Kacper HTA w ostatnim czasie zmaga się z problemami zdrowotnymi. Raper cięższe okresy przeplata z lepszymi chwilami, które m.in. poświęca na rodzinę oraz prace nad kolejnymi muzycznym projektami. Niedawno Kacper wraz z ekipą Fonos zaskoczyli wszystkich udostępniając pierwszy singiel (z teledyskiem) z ich pierwszej wspólnej płyty „Mantra”.

Tytułowy kawałek znajdziecie na najlepszej playliście z ulicznym rapem na Spotify (kliknij ❤️, aby dodać do ulubionych):

Kacper o swoich problemach napisał w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelował do wszystkich o niepoddawanie się i wiarę do samego końca.

  • Każdy, kto mnie zna, wie jaką drogę przechodzę od jakiegoś czasu zdrowotnie. Odpukać, ostatnio zaczęło się troszkę stablizować i zacząłem znów ćwiczyć – chętnie przyjąłbym z 10 kg na plusie, ale pocieszam się, że w wadze 70kg jestem nie do wyjeb**. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się z tego wszystkiego szczerze pośmiać, bo wierzcie mi na słowo, że jak zdrowie dopier** Cię tak, że nie możesz utrzymać nóg i słuchawki od prysznica w trakcie kąpieli, to wcale nie jest do śmiechu. – przekazał.
  • Odpowiadając na wszystkie wcześniej zadane pytanie – nie schudłem przez ćpanie, jak co niektórym się pomyliło, bo nie ćpam. Złe diagnozy lekarzy i najgorszy dobór leków, liczne antybiotykoterapie – doprowadziły do niewydolności nerek, wątroby i zapalenia jelit. Na szczęście chyba w porę po 13-letniej tułaczce doprowadziły mnie w dobre miejsce/a i okazuje się, że te naturalne metody, tak negowane przez „autorytety medyczne”, okazują się skuteczne w przeciwieństwie do morza leków, jakie przyjąłem, kiedy myślałem, że dobry lekarz musi się znać na rzeczy. Reasumując: NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE, bo nie wiadomo jak blisko jesteś upragnionego celu. – dodał.

Oczywiście Kacprowi życzymy powrotu do zdrowia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ