fot. @ciociaewaaa_foto

Onar i Pezet niedawno wydali kolejny wspólny krążek – Płomień 81 „Szkoła 81”. Po premierze postanowili ujawnić, w jaki sposób doszło do powstania poszczególnych utworów.

Dziś odsłonili kulisy pracy nad „Religią”.

 • „Religia” to jeden z mocniejszych i szybszych numerów na „Szkole 81”. Moim zdaniem, jest to „klasyczny płomieniowy benger”. Dużą zasługę ma tu bit od naszej mordeczki @louis_villain , którego jest sporo na naszej płycie – co myślę, sprzyja spójności albumu.
  Z ciekawostek mogę Wam powiedzieć, że zmieniłem dwa wersy w zwrotce (czego praktycznie nigdy nie robię). Po puszczeniu kawałka @avi_sycylijczyk i dłuższej rozmowie, stwierdziliśmy, że te dwa wersy odbiegają od stylówy i są za wulgarne.
  – przekazał Onar.
 • „Religia” to kolejny numer na naszym albumie za którego produkcje odpowiedzialny jest @louis_villain . Według mnie to jeden z najlepszych beat’ów na płycie. Religia jest tutaj przenośnią, ale umówmy się, robimy to tyle lat, upadków i wzlotów było wiele, a gdy akurat zdarzał się gorszy czas to nie pozostawało nic innego niż wiara. Wierzyliśmy w to od początku, chociaż szczególnie wtedy nie nastawialiśmy się na nic, mieliśmy tylko satysfakcję z tego, że zwyczajnie to robimy, robimy rap po polsku.
  Pod wieloma względami się udało, więc myśle że możemy być z siebie dumni. No i fajnie nadal móc poczuć taką satysfakcję jak kiedyś.
  Dla mnie osobiście to jeden z kawałków, które lubię najbardziej na tej płycie. Jestem też bardzo zadowolony ze zwrotki, którą nagrałem. A teraz idę się napić dobrej kawy i posłuchać rapu z boiska.
  – dodał Pezet.
https://www.instagram.com/p/B_NX8yZhEEB/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here