Nie no, zacytujemy – Quebonafide: 'sry za tego baitaaaaaaaaaaaa nie bijcie pls'

Quebo wyjaśnia ostatnie zamieszanie. Jest grubo!

- Advertisement -

Już sami nie wiemy, jak odnieść się do tego całego zamieszania wokół „Benz Dealer” Quebonafide, czyli jednego z najbardziej oczekiwanych kawałków w historii polskiego rapu. W ostatnich dniach szum zrobił się jeszcze bardziej potężny po powstaniu tajemniczego kanału o… jakże japońskiej stylistyce. Kawałek z Tommy Cash niby się pojawił, no ale jednak coś tutaj nie gra.

SPRAWDŹ TO: Pijacki klip Kukona z Quebonafide.
Jest i Michał Wiśniewski!

Sami zobaczcie komentarz:

  • No więc, część wierzyła do samego końca, a część już wyczuła, że coś tu jeb** XD Akcja na początku miała zbaitować tylko około 20-30 osób, które serio zaciekle szukały legendarnego już „BENZDEALERA” z TOMIKESZKESZ, ale nie sądziłem, że to tak szybko nabierze rozgłosu XD. Mam nadzieję, że osoby, które wierzyły w prawdziwość tej całej akcji miały w sobie choć cząstkę niepewności, czy jak to nazwać nie wiem i sry, jak wam czas zmarnowałem ziomy. Może przynajmniej nabyliście umiejętności detektywistyczne albo znajomych nowych macie, bo widziałem, że tam długie nocne pogadanki na discordach były. Stwierdziłem, że skoro akcja ma tak duży zasięg, to przynajmniej tam dam linka do zbiórki, żeby ten szum wokół „BENZDEALERA” się nie zmarnował. Odpowiadając na różne niewiadome i przypuszczenia – akcję prowadziłem sam, nie jest stworzony przez żadną grupę z discorda i nie jestem profesjonalistą XD Po prostu kiedyś tam grafikę z zajawki robiłem i tak zostało. Niektóre teorie naprawdę były kozackie i powoli sam zaczynałem wierzyć w legitność tej akcji całej XDDD Było też coś, że tam chyba coś z pszczołą wpisałem i jak zobaczyłem, że ktoś to rozkminił, to byłem w szoku, booo w sumie to było losowe słowo xdd No i to tyle, sry za tego baitaaaaaaaaaaaa nie bijcie pls // TAK WIEM, ŻE SŁABA NUTA I JEJ SIĘ ZROZUMIEĆ NIE DA, NAWET NIE TRZEBA MI TEGO MÓWIĆ XD // HYPE! HYPE! HYPE!

Jak jest? Posłuchajcie, przeczytajcie komunikat z planszy na YouTube i przy okazji kliknijcie w link do wersji preorder płyty „ROMANTICPSYCHO ECLIPTIC EDITION”.

To na razie(?) tyle…

fot. kadry z „Teen Kasia” / „黄道”

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Kizo vs Popek – wiemy, na kogo stawia Filipek! Zaskoczenie?

W marcu dojdzie do starcia dwóch raperów o wadze ciężkiej, czyli Kizo vs Popek,...

Kali: 'Niestety, cierpicie wy, cierpimy my' [VIDEO]

Raz z górki, raz pod górkę - tak można określić ostatnie wydarzenia, które dzieją...

10 mln na dwóch klipach. Jest Qry, jest impreza! „Bawię tańczę śpiewam” [VIDEO]

Qry ostatnio jest w centrum uwagi. Jego dwa ostatnie klipy, czyli: "Mały ale wariat"...

Dziarma kusząco i ostro: 'Nie będę jak każda z Was'. Co kryje 'Czarny bez'? [KLIP]

Dziarma po EP'ce "V", wypuszczonej pod koniec 2019 roku, prezentuje pierwszą odsłonę kolejnego materiału....