fot. @osiemdziewiec

W dzisiejszym wydaniu magazynu WuDoo92 FM ukaże się pełny wywiad z Hemp Gru, którego zajawki mogliście usłyszeć w poprzedniej audycji. Nie zabraknie dobrej tracklisty oraz fragmentów wywiadu z Włodim.

Włodi, zapytany przez Aśkę Tyszkiewicz o podziemie odpowiedział: – Nie ma podziemia, bo każdy w każdej chwili może się pokazać. Poruszony został również, m.in. temat nowoszkolnej sceny: – Jest rzesza kasztanów i jest rzesza ludzi, którzy robią coś fajnego… i tak samo było za naszych czasów. Też mieliśmy kogoś, kogo uważaliśmy za godnego rywalizacji i kogoś, kto jest dla nas dnem. – tłumaczy warszawski raper.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez “rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach “Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady “face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ