Informujemy na łamach rap-news.eu, iż białostocki raper – Bezczel – przedstawił na łamach swojego fanpage pełną tracklistę swojej nadchodzącej solowej płyty – „Teraz albo nigdy”, które zagości na półkach sklepowych już 11 marca.

Na albumie gościnnie udzielą się, m.in. Paluch, Białas, Quebonafide, Kali, Tomson, Sobota i Peja. Nie zabraknie również czołowych polskich producentów muzycznych, takich jak Sherlock, Dawid Gutjar, Matheo czy B.Melo. Krążek cały czas dostępny jest w wersji 2CD DELUXE tylko na preorder.pl

Tracklista:
01. TERAZ ALBO NIGDY prod. Sherlock
02. MIKE TYSON FLOW feat. Paluch, Białas, prod. B-Melo
03. FORREST GUMP feat. Tomson, prod. Dawid Gutjar, gramofony Dj Perc
04. NIEJEBAJKA prod. Dawid Gutjar, gramofony Dj Perc
05. NIE CHCĘ TEGO, CZEGO TY feat. Sobota, Matheo, prod. Matheo
06. KREW Z KRWI prod. B-Melo
07. PIERWSZA DAMA prod. DrySkull
08. W MATNI feat. Kali, prod. B-Melo
09. OPOWIEM CI prod. DrySkull
10.BUNTOWNIK Z WYBORU feat. Kaen, Peja, prod. Rx, gramofony Dj Element
11.IDĄ ASY W KLUB feat. Quebonafide, prod. Poszwix
12. CISZA PRZED BURZĄ prod. B-Melo
13. TO SAMO GÓWNO,NOWY DZIEŃ feat. Dixon 37, prod. Poszwix

12743615_930331370397781_4478699573935456206_n

Po latach szlifowania stylu, solowych projektach, licznych projektach w kolaboracjach z innymi raperami oraz mixtape’ach i działalności w białostockiej grupie Fabuła, która swoje istnienie na rynku hip-hopowym rozpoczęła od mocnego wejścia, zgarniając tytuł najbardziej oczekiwanego debiutu roku 2009 według portalu hip-hop.pl, Bezczel powraca z kolejnym albumem.

Teraz albo nigdy” to nie tylko tytuł najnowszego solo. To również jego myśl przewodnia, która podsumowuje wieloletnią karierę białostockiego rapera i jest jego Opus Magnum – krążkiem, którym Bezczel stawia wszystko na jedną kartę.

Teraz albo nigdy” zostało nagrane w obliczu wielkich życiowych zmian. Walka z nałogiem i w jej wyniku całkowita abstynencja alkoholowa oraz narodziny syna sprowokowały rapera do nagrania materiału dojrzałego, pełnego istotnych treści, na którym jednak nie brak numerów singlowych, wpadających w ucho już przy pierwszym odsłuchu.

Od strony muzycznej i technicznej będzie to Bezczel w najczystszej postaci. Nie ten ze zwrotek gościnnych, których po „Słowo honoru” zrobiło się sporo; nie ten z płyt w kolaboracjach z innymi raperami, gdzie nieraz niestety trzeba było iść na kompromisy i szukać wspólnego mianownika, bądź dostosowywać się do siebie stylistycznie, co niestety nie zawsze wychodzi wszystkim na dobre. „Teraz albo nigdy” udowodni tym, którzy z różnych powodów się ode mnie odwrócili, że to był błąd… Wracam.

Autorem oprawy graficznej jest Black Snow.

Facebook Comments