Warszawska ekipa – POLSKA WERSJA, w składzie: Jano, Hinol, poinformowała, iż krótko po sylwestrze będzie realizowała klip do jednego z utworów z nadchodzącej płyty – „Notabene”.

Jak można przeczytać: „SIEMANO! Planujemy zrobić klip do kawałka z płyty „Notabene”. Plan jest taki, żeby było jak najwięcej ludzi. Zdjęcia będą realizowane w sobotę – 02.01.2016. Specjalnie, abyście zdążyli wytrzeźwiec po sylwku ;). Klip będzie formą hołdu dla starego ERAPE. Zapraszamy zarówno młodych, jak i starszych, zarówno fanów, jak i najbliższych ziomków. Postaramy się zebrać jak najwięcej starej rapowej polskiej sceny. Moze być ciekawie. DOKŁADNY ADRES SPOTKANIA PODAMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE, JAKO POST NA TABLICY WYDARZENIA ELOOO„. DOŁĄCZ! do tego wydarzenia.

Rap-News.eu przypomina również, iż kilka dni temu został udostępniony pierwszy singiel z najnowszej płyty Polskiej Wersji „Notabene”. W utworze gościnnie udzielili się Małach&Rufuz. Premiera płyty planowana jest na 05.02.2016. Płytę w edycji limitowanej możesz kupić tylko na DistrictArea: http://bit.ly/PWnotabene