Co myślą fani warszawskiej ekipy Polska Wersja o ich utworach? Sprawdźcie najnowszy cykl filmów video promujących nową płytę „Notabene”:

Na początku stycznia zaprosiliśmy kilka osób – fanów Polskiej Wersji, do studia filmowego Tocannes Studio, gdzie zaprezentowaliśmy im osiem utworów we wczesnej wersji bez masteringu, a czasem wręcz pilotów numerów, które ostatecznie znalazły się na płycie.  Każdy z prezentowanych utworów po raz pierwszy został zaprezentowany osobom niezwiązanym z płytą, w dodatku w wersji roboczej, dzięki czemu macie okazję usłyszeć ich opinie o treściach, których ostateczną wersję wszyscy dopiero usłyszą.

Osoby do filmu zostały wybrane w specjalnej akcji, przeprowadzonej wspólnie z DistrictAREA i M.L. FILMZ.

W trakcie nagrywania opinii zaproszonych osób, do ich grona dołączył gość specjalny – Saful Dix37, za co bardzo dziękujemy!

Płyta w wersji limitowanej dostępna jest w sklepie wytwórni District AREA: http://bit.ly/PWnotabene

Video z opiniami z cyklu #CMS – Co Myślą Słuchacze będzie pojawiać się przed każdym nowym singlem z płyty, co w skrócie oznacza, że na dniach możecie spodziewać się klipu do numeru „Kombinatoryka” z gościnnym udziałem Ryfa Ri.

Masz prawo wyrazić swoją prywatnę opinię o filmie, opiniach i osobach biorących w nim udział – nie masz jednak prawa nikogo obrażać. Obiecaliśmy wszystkim występującym w filmie, że będziemy dbać o to, by żadna osoba nie musiała czytać hejtreskich przytyków o sobie – będziemy więc mocno pilnować komentarzy