fot. źródło: @nbayoungboy

Według raportów policyjnych – Youngboy został aresztowany wraz z 16 innymi osobami, którym postawiono zarzuty o posiadanie narkotyków i broni palnej. Zgodnie z dokumentami, 20-letni artysta został aresztowany i osadzony w biurze szeryfa, w East Baton Rouge. Nie jest jasne, czy został młody raper został zwolniony za sprawą kaucji.  

YoungBoy został obciążony trzema zarzutami dotyczącymi narkotyków:  

  • Posiadanie substancji z listy „1”;
  • Dystrybucja/produkcja substancji z listy „2”;  
  • Dystrybucja/produkcja substancji z listy „4”.  

Według „United States Drug Enforcement Administration” – narkotyki z wykazu nr 1 to substancje, które nie są obecnie akceptowane do użytku medycznego i mają wysoki potencjał nadużywania – takie, jak: heroina, LSD, marihuana i ekstazy. 

Narkotyki z wykazu nr 2 mają duży potencjał do nadużywania, co może potencjalnie prowadzić do uzależnienia psychicznego lub fizycznego. Obejmuje to: Vicodin, kokainę, metamfetaminę, metadon, hydromorfon, meperydynę, oksykodon, fentanyl i inne.  

Narkotyki z wykazu nr 4, mają niski potencjał nadużywania i niskie ryzyko uzależnienia. Ta kategoryzacja obejmuje: Xanax, Soma, Darvon, Darvocet, Valium, Ativan, Talwin, Ambien i Tramadol.

Przed aresztowaniem media społecznościowe wskazywały, że YoungBoy został zatrzymany przez policję podczas kręcenia teledysku. To nie jego pierwsza przygoda z prawem… Nieco ponad tydzień przed aresztowaniem, YoungBoy świętował swój drugi album „Top”, zajmując pierwsze miejsce na liście „Billboard 200”, na początku tego miesiąca.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ