fot. kadr z klipu

„Pod koniec dnia” – to jeden z elementów pochodzących z projektu „Chada: Jesteś Legendą”, który ujrzał światło dzienne 15 listopada br. (wraz z premierą filmu „Proceder”, opisującego życiowe losy Ś.P. Tomasza Chady). Numer o tym tytule możecie sprawdzić w nowej, odświeżonej interpretacji zespołu Nautilius (Lukasyno, Peres, Kubik, Ayon).

„Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej” – Chada.

Więcej informacji o projektach wytwórni Step Records – „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.