Dack, bo o nim mowa, to radomski raper, który dał się poznać wszystkim zainteresowanym polską kulturą Hip-Hop w 2017 roku. Wówczas nagrał z TPS’em, reprezentantem ekipy ZdR, album “Cisza przed burzą”. Ten projekt okazał się sporym sukcesem i z pewnością zaostrzył apetyty nawet najbardziej wybrednym słuchaczom. Dzięki ich dobrej ocenie oraz satysfakcji ze wspólnego nagrywania, zarówno TPS, jak i Dack, postanowili kontynuować wspólną muzyczną drogę, tworząc kolejną płytę zatytułowaną “Ciemność”. Została ona wydana niespełna pół roku po premierze swojego poprzednika. Warto wspomnieć o tym, że poszczególne single w serwisie YouTube, można liczyć już w milionach wyświetleń. I tak: “Przed blokiem” (ft. ZdR) – blisko 4 miliony; “Za to, że jesteś” – 3,3 mln; “Idę po Ciebie” – ok. 2 mln.

Jak się okazuje, Dack już wkrótce zaskoczy wszystkich swoim debiutanckim solowym albumem, pt. “Nowa droga wyjścia z chaosu”, który zostanie wydany jako legalny krążek przez wytwórnię TiW Music.

Na razie nie znamy szczegółów tego wydawnictwa, lecz w sieci pojawiła się zapowiedź pierwszego singla o tytule “Kiedy jesteś blisko”, do którego warstwę muzyczną przygotował Tytuz. Do numeru został zrealizowany teledysk, który przygotowała niezawodna ekipa 9LiterFilmy.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ