fot. kadr z klipu

Bosski nie zwalnia tempa! Właśnie udostępnił nowy teledysk, zrealizowany do utworu, pt. „Właściwym Torem”. Pełen świeżego brzmienia od Delvegeza singiel jest pierwszym zwiastunem planowanego na 2021r. albumu „DUCHOWY GANGSTER 2.

Dla fanów Roman ma jednak jeszcze jedną niespodziankę – nowy album „KRAK”, który poprzedzi wspomniany wyżej krążek. Ujrzy on światło dzienne jeszcze w tym roku.

Album nazywać się będzie „KRAK 71” i wydany zostanie przez duet – PASSKI czyli BOSSKIEGO i P.A.F.F.a, którzy specjalnie na tą elektroniczną okoliczność powołali do życia taką formację. Nazwa albumu jest powiązana z miastami, z których pochodzą twórcy.

LP wydany będzie tylko i wyłącznie w formie cyfrowej na platformach streaming-owych, jednak w roku 2021 możliwe jest pojawienie się 200 sztuk super limitowanej edycji CD dla koneserów.

„Krak 71” to kontynuacja kultowej serii niszowych eksperymentalnych albumów Bosskiego, w których łączył hip-hop z wieloma stylami muzyki elektronicznej. Tym razem będzie bardzo skocznie i imprezowo, ale i w dobrym, wyszukanym stylu, na który złożą się elektroniczne gatunki, m.in. Hip-Hop, House, Dnb, 4X4, Garage, Grime, Dancehall oraz Trap i Trance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ