fot. kadr z klipu

Na 15 marca zaplanowana jest premiera pierwszej solowej płyty Dacka, pt. „Droga wyjścia z chaosu”, która zostanie wydana nakładem wytwórni TIW Music.

Właśnie otrzymaliśmy kolejny jej zwiastun, w postaci teledysku zrealizowanego do utworu „Gorzki smak życia”, gdzie gościnnie pojawił się Murzyn ZdR. Warstwą muzyczną zajął się Tytuz, natomiast klip przygotował Bart Lenski.

„Droga wyjścia z chaosu” – to jeden z tych albumów, które w tym roku ukażą się nakładem wytwórni TIW Music. Jest to również debiutancki solowy krążek Dacka, znanego dotychczas z dwóch wspólnych projektów z TPS-em: „Cisza przed burzą” i „Ciemność”.

  • Artysta z lekkością przedstawia w tekstach wady i zalety życia w mieście, okraszając to śpiewanymi refrenami znanymi słuchaczom z jego poprzednich produkcji. – czytamy w opisie płyty przygotowanym przez radomską wytwórnię.

Gościnnie na „Drodze wyjścia z chaosu” pojawiają się, m.in.: TPS, Murzyn i Wieszak z ekipy ZDR, Jav Zavari, Dudek P56, Kafar Dixon37 i Marlena Patynko. Produkcją bitów zajął się, m.in. Tytuz. Premiera zaplanowana jest na 16 marca br.

Tracklista:
1. Dwie twarze feat. Jav Zavari
2. Co by się nie działo feat. Wieszak ZdR
3. Nie zawsze feat. Dudek P56
4. Gorzki smak życia feat. Murzyn ZdR
5. Dystans
6. Wszystko na patentach feat. Czesio, Krysti
7. Reset
8. Droga Wyjścia z Chaosu feat. TPS ZdR
9. Zostawiam za sobą feat. Ząbek
10. Mała
11. Najarane feat. Boro
12. W którą stronę to idzie feat. Kafar DIX37
13. Naturalnie
14. Pazerny dwa razy traci
15. Kiedy jesteś blisko
16. Pył feat. Marlena Patynko, Pajczi, Kotzi