fot. kadr z video

7. września na sklepowych półkach pojawiła się kolejna legalna płyta radomskiego rapera – TPS’a. „Tuptuś Inaczej Wojtek” ukazał się nakładem wytwórni TIW Music. Reprezentant ZDR wciąż kontynuuje jego promocję, czego dowodem jest nowy klip zrealizowany przez Oesvidyo do utworu, pt. „To co ugram”. Gościnnie usłyszymy w nim Murzyna oraz Ejkeja. Za produkcję bitu odpowiada Tytuz.

Album nie zawiedzie dotychczasowych słuchaczy, którzy cenią rapera za bezkompromisowość, szczerość oraz realizm opowieści z ulicznego świata. Mimo zmieniających się trendów i styli TPS pozostaje wierny klasycznym brzmieniom, których coraz mniej w ulicznym rapie, choć wraz z wiekiem i nowymi doświadczeniami wzbogaca tematykę swych tekstów” – czytamy w opisie projektu.

Na piątej solowej płycie pojawiło się wielu świetnych gości, wśród których znajdują się, m.in. Rest Dixon37, Dudek P56, Dack, Kacper HTA, Zbuku, czy DCrew. Warstwą muzyczną zajął się Tytuz.

Album można zamawiać na www.empik.com / www.spoxshop.com. Znajdziecie go również w najlepszych sklepach muzycznych w całej Polsce.

Tracklista:
1. Gra nie zabawa feat. Wieszak
2. W nieznane
3. Slimfast
4. Niech ktoś odpowie feat. Rest
5. Mówili zaufaj
6. To co ugram feat. Murzyn, Ejkej
7. Czy jeszcze trzeba oddać?
8. Tuptuś inaczej Wojtek
9. Gdzie to się zaczęło?
10. Nie mogłem mieć… fest. Dudek P56
11. Spokojnie fest. Dack, Zbuku
12. Zaklinacz deszczu fest. Kacper HTA
13. Szansa feat. Kucharz/Ząbek
14. Stare kino feat. Wieszak
15. Podwójnie feat. DCrew

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ