fot. kadr z klipu

17. kwietnia to wybuchowy dzień! Już od 15:00 na kanale Mr. Polski można sprawdzać najnowszy singiel i klip, w którym gościnnie pojawili się Malik Montana, a także Bizzey!

Miliony wyświetleń każdego z tych artystów mówią same za siebie, to co dostaniecie od nich to istna mieszanka wybuchowa! Ale to nie wszystko, o tej samej godzinie na stronie MrPolska.pl rusza preorder jego pierwszej polskiej płyty „Bajki na dobranoc”!

  • „Banknoty” to polsko-holenderska kolaboracja, w której usłyszycie, oprócz mnie, także Malika Montanę czy Bizzeya, który jest bardzo popularnym holenderskim artystą, a prywatnie znam się z nim od dawna. Z Malikiem natomiast mamy mnóstwo dobrych numerów i wspólnie tworzymy wybuchowy mix!
    Na moją nową płytę „Bajki na dobranoc” starałem się zaprosić również artystów z Holandii, bo tam mieszkam praktycznie od zawsze, tam też moja kariera zaczęła się najpierw rozwijać. Po prostu chciałem zrobić kombinację, której nie słyszał jeszcze nikt!
    Żałuję i bardzo mi szkoda, że aktualnie kluby są pozamykane, bo to bardzo dobry hit do klubów. Mam jednak nadzieję, że jak już to wszystko minie, „Banknoty” staną się klubowym hitem. Zarówno kawałek, jak i cała płyta to mieszanka wybuchowa, która sprawi dużo uśmiechu naszym słuchaczom w tym trudnym czasie!
     – Mr. Polska o najnowszym singlu.

„Bajki na dobranoc” każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym. Jak jest więc w przypadku Mr. Polski?

Tytułowe bajki to opowieść o człowieku, który przeszedł wiele w życiu, by osiągnąć sukces. „Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie” – zdradził Mr. Polska. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie.

„Bajki na dobranoc” są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać. Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ