fot. kadr z klipu

Ten dzień w końcu nadszedł! Dzisiaj Mr. Polska ma aż dwa powody do szczęścia – premierę swojej nowej płyty „Bajki na dobranoc” oraz premierę singla „Marzenia”, który nagrał z Bedoesem. Tego nie można przegapić!

Krążek obfituje w kawałki, które zrobiły już wielki sukces! „Sikam szampan” i „Pistolet” uzyskały status platynowej płyty, a „Banknoty” w niecałe dwa miesiące wykręciły prawie 3,5 miliona wyświetleń na YouTube i ponad 2 miliony odtworzeń na Spotify!

Jak sobie poradzi nowy kawałek? „Marzenia” nagrane z Bedoesem na pewno będą przynajmniej równie wielkie! Dlaczego jednak akurat ten kawałek będzie promowany teraz? „Wybrałem ten numer, bo to mój ulubiony utwór z albumu. Myślę, że fajnie jest się pokazać z drugiej strony, to znaczy – ludzie znają mnie jako zwariowanego gościa, a w Marzeniach mam coś do powiedzenia” – zdradził Mr. Polska.

Do kawałka dołączony zostanie także teledysk, który raperzy nagrali w Toruniu. „Bardzo się cieszę z tego, że mogliśmy razem coś fajnego zrobić i nagrać klip w Toruniu, ponieważ stamtąd pochodzę” – dodaje wielki raper. Radiowa premiera kawałka „Marzenie” będzie miała miejsce w poniedziałek na antenie Radia Eska w programie „ESKA Rap PL”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ