fot. okładka

Pod koniec grudnia 2018 roku, KęKę udostępnił pierwszy singiel zwiastujący nową solową płytę |sprawdź „Safari” na rapnews.pl!|.

Dokładnie po 4 miesiącach od jego publikacja, radomski raper wystartował z przedsprzedażą projektu „Mr KęKę”, który ukaże się nakładem wytwórni Takie Rzeczy Label. Jego sklepowa premiera zaplanowana jest na 13 września br.

Jak możemy przeczytać na stronie sklepu takierzeczy.com: – Tracklista oraz zawartość  ROZSZERZONEJ WERSJI  PREORDEROWEJ będzie stopniowo odsłaniana, wraz ze zbliżającą się premierą.

  • Kiedy przy okazji preorderu To Tu, zamówiliście 19 tys płyt, mało brakowało żebyśmy ze wszystkim się nie wyrobili.
    W celu uniknięcia powtórki z rozrywki, postanowiłem tym razem dać sobie więcej czasu.
    Od teraz na www.takierzeczy.com można już zamawiać Wersję Deluxe, mojej nadchodzącej płyty. Czym ta wersja się będzie różniła od sklepowej, i dlaczego warto ją mieć, będę Wam z czasem ujawniał.
    Chciałbym też uświadomić, że do premiery dużo czasu. Jeśli masz wątpliwości, czy Mr KęKę jest warty Twojej uwagi, poczekaj. Zdążysz.
    Tym którzy już teraz zaufali i zamówili dziękujemy. Ja i Mr KęKę. – przekazał KęKę na swoich profilach w social mediach.

View this post on Instagram

Już jest! KęKę – Mr KęKę WERSJA DELUXE ( Tylko w Preorderze) Premiera 13.09.2019 www.takierzeczy.com Link w Bio —————————————————————————- Kiedy przy okazji preorderu To Tu, zamówiliście 19 tys płyt, mało brakowało żebyśmy ze wszystkim się nie wyrobili. W celu uniknięcia powtórki z rozrywki, postanowiłem tym razem dać sobie więcej czasu. Od teraz na www.takierzeczy.com można już zamawiać Wersję Deluxe, mojej nadchodzącej płyty. Czym ta wersja się będzie różniła od sklepowej, i dlaczego warto ją mieć, będę Wam z czasem ujawniał. Chciałbym też uświadomić, że do premiery dużo czasu. Jeśli masz wątpliwości, czy Mr KęKę jest warty Twojej uwagi, poczekaj. Zdążysz. Tym którzy już teraz zaufali i zamówili dziękujemy. Ja i Mr KęKę.😁 #KęKę #MrKęKę #TakieRzeczyLabel #Preorder #NaSpokojnie

A post shared by Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie) on