fot. @ciociaewaaa_foto

Wciąż nie milkną komentarze wokół singla „Patointeligencja”, młodego rapera Maty, który promuje jego oficjalną debiutancką solową płytę „100 dni do matury” (ujrzy ona światło dzienne pod koniec tego tygodnia).

Teledysk zgromadził już blisko 16,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a to wszystko w ponad miesiąc od jego premiery.

Głos w sprawie kontrowersji, wywołanej za sprawą przekazu, który niesie ze sobą „Patointeligencja”, zabrało w ostatnim czasie wiele osób z różnych środowisk: politycy, aktorzy, muzycy, księża, nauczyciele, dziennikarze. Komentarze pojawiły się także ze strony raperów, m.in. od: Tede, KęKę, Kacpra HTA. A jakie zdanie na ten temat ma Słoń, reprezentant poznańskiego WSRH?

  • Generalnie było tak samo jak teraz. Byli dilerzy, ćpuny, tablety, feta, wóda pita na szklanki, bójki, rozwody, niechciane ciąże, miłość, zazdrość, patologia, banany, prywatne szkoły, typy z zawiasami za głupoty odjeb* po pijaku etc. 
    Różnica jest taka, że nie mieliśmy internetu, mefedronu, a komórki mieli nieliczni. Oprócz tego, odsetek ludzi „zamożnych” jest na pewno większy, bo się bogacimy jako naród. 
    Dzieciaki z bogatych domów nie zaczęły ćpać i się ruchać rok temu, tylko to trwa od zarania dziejów. Ci kur* „celebryci” z dupy, którzy wrzucają to do siebie na FB, bo „temat na czasie” – ciężka beka. 
    Niemniej jednak, na pewno pomogło to Macie w promocji. Niech zarabia hajsy, wyprzedaje kluby etc. Fajnie nawija, życzę najlepszego. 
    Natomiast o tych cymbałach z mediów i celebrytach mam zdanie niezmienne: ŁBY W CHU* iks de. – napisał raper w mediach społecznościowych.

Zgadzacie się z opinią Słonia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here