fot. kadr z klipu "Czarna dziura"

Kolejne ogłoszenie od polskiego oddziału – Def Jam Recordings! Fonograficzny gigant ogłosił dziś zakontraktowanie kolejnego artysty. Do artystów (Włodiego, Rosalie. i Nocnego), którzy mają zawojować 2020 roku dołączył właśnie… Miły ATZ!

Jeden z najbardziej wyróżniających się artystów tegorocznej edycji akcji Popkiller Młode Wilki, którego mogliście poznać między innymi z działalności w kolektywie Mordor Muzik, idealne wpasowuje się w klimat Def Jam. Gnieźnieński raper, który aktualnie zasila trójmiejską scenę, tak mówi o swojej twórczości: Rapowanki w różnym tempie, trochę imprezka trochę osiedle.

Do tej pory Miły ATZ, poza sporą ilością singli z Mordor Muzik, wydał długogrający krążek w duecie z Wiadrowskim zatytułowany „Dyktafon”. Album, pomimo wydania w undergroundzie, został doceniony między innymi przez Radiową Czwórkę, gdzie uzyskał status Płyty tygodnia. Niespełna miesiąc temu pojawiła się także jego najnowsza, solowa EP-ka zatytułowana „Deadline”. – przekazała wytwórnia w mediach społecznościowych.

Jak oceniacie, to dobry ruch ze strony Def Jamu?

Ci, którzy zamówili preorderową wersję płyty #MłodeWilki7 już o tym wiedzą! Miły Atz jako kolejny raper dołącza do…

Opublikowany przez Def Jam Recordings Poland Poniedziałek, 2 grudnia 2019