fot. @mlodym

Jeszcze kilka lat temu, Młody M był czołową postacią wytwórni Step Records oraz polskiej sceny hip-hopowej. W opolskim labelu wydał cztery solowe projekty takie, jak: „Kronika Remix”, „Kronika II: Siła charakteru”, „Kronika III: Zaklęty krok” oraz „Wiecznie Młody M”. Ten ostatni ujrzał światło dzienne pod koniec 2014 roku.

Czy jego odejście ze Step Records spowodowało znaczny spadek popularności? – Jeśli chodzi o moją karierę to niestety zdecydowany krok w tył. Odkąd przestałem wydawać u Stepów – praktycznie zniknąłem ze sceny – pomimo że cały czas nagrywam, i pozwolę sobie nieskromnie powiedzieć, że jestem w życiowej formie. Jednak bez promocji medialnej niestety nie potrafię dotrzeć z moją muzyką do ludzi. – oznajmił Młody M w rozmowie przeprowadzonej z Kosa Crew. – Popularność nigdy nie była moim celem – a teraz gram z ludźmi, z którymi rozumiemy się bez słów i jest dużo dobrej energii. Dla mnie to więcej niż hajs i fejm. – dodał.

Raper ujawnił również swoje plany wydawnicze. Z tego co przekazał, jeszcze w 2019 roku ukaże się jego kolejny solowy projekt: – W tym roku na pewno wypuszczę mini album nagrany w całości na bitach EljotSounds. Na przyszły rok planuję legalny powrót. – przekazał.

Jaki jest Wasz ulubiony utwór z udziałem Młodego M? Dajcie znać w komentarzach na stronie rapnews.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/rapnewspl.