fot. @ciociaewaaa_foto

Miuosh i Paluch od wielu lat współpracują ze sobą. Obaj artyści spotkali się na jednym bicie przy okazji takich utworów, jak: „Nie zapomnij skąd jesteś” (+ Jr. Stress) i „Nasz głos” (+ Jr. Stress). Czas na kolejną kooperację!

Tym razem poznański raper dograł się do projektu Miuosha zatytułowanego „Powroty”, którego premiera zaplanowana jest na 24 stycznia. Lidera BOR możemy usłyszeć w singlu „BLCKSTR” (poniżej jego odsłuch).

  • „Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej. – czytamy w opisie projektu.

Wśród gości, oprócz Palucha, będziemy mogli usłyszeć: Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings i Mateusza Koniecznego.

Tracklista:
1. Panie
2. Powroty
3. Diamentova – feat. Natalia Nykiel
4. Lhotse
5. Blckstr – feat. Paluch
6. Analog
7. Rok – feat. Mela Koteluk
8. Omega
9. Lęk – feat. The Dumplings
10. Motyle feat. Igo