Znamy już wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w drugiej bitwie raperów, która odbędzie się w najbliższą sobotę w gdańskim klubie Protokultura.

Wydarzenie na Facebooku: DOŁĄCZ!

Już wcześniej poznaliśmy zawodników rozstawionych, którymi są DuchuPrimore Cru oraz obrońca tytułu Silver. Kolejną czwórkę uczestników bitwy jury wyłoniło spośród zgłoszeń eliminacyjnych. Czwórką najlepszych okazali się: gdański skład Miejska Narracja, pochodzący z Gdyni raper Krycha Bumelant, reprezentant Olsztyna Mekson, oraz Szulinio, który pochodzi z Połchowa. Pozostali uczestnicy eliminacji wzięli udział w głosowaniu publiczności, która miała za zadanie wskazania w ankiecie ósmego uczestnika potyczki. Po zaciętej walce do samego końca najwięcej internatów wskazało na reprezentanta Elbląga – KuchTę. Tym samym ukształtował się pełen skład uczestników drugiej edycji bitwy raperów Mistrzowie Podziemia, który w najbliższą sobotę powalczy o tytuł MIstrzów Podziemia oraz nagrodę główną w wysokości 2000 zł.
Uczestnicy dobrani drogą losowania w pary ćwierćfinałowe pojedynkować się będą na swoje utwory, a jury w składzie W.E.N.ATomasin oraz publiczność decydować będzie o tym, kto był lepszy w danym pojedynku i kto zasługuje na przejście do kolejnej fazy zawodów. Całość wydarzenia swoim koncertem zwieńczy jeden z najbardziej uznanych raperów na polskiej scenie W.E.N.A. Zapowiadają się wielkie emocje.
Cranes in historical shipyard in Gdansk, Poland at sunset. Heavy machinery in harbour on the Baltic sea.
Cranes in historical shipyard in Gdansk, Poland at sunset. Heavy machinery in harbour on the Baltic sea.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here