fot. okładka "MDD"

15.06.2018r. – tego dnia na sklepowych półkach pojawił się debiutancki solowy krążek Hinola, zatytułowany „MEJ DUSZY DZIECKO”, który został wydany przez label – DistrictAREA.

Po roku od jego premiery, warszawski raper wspólnie z wytwórnią DistrictAREA, postanowili przygotować dla swoich fanów i kolekcjonerów winylową wersję płyty: – Dalej słuchacie, dalej bombardujecie mnie wiadomościami, że zajebista płyta. Jest ona platynowa – dzięki. Z tej racji, że minął już cały rok, chciałem Wam zrobić prezent. Wytłoczymy płyty winylowe oraz sort limitowanych ubrań męskich i damskich „Mej duszy dziecko”. – przekazał reprezentant Polskiej Wersji w specjalnie nagranym video.

W/w rzeczy można zamawiać na stronie internetowej: www.mejduszydziecko.pl.

Limitowany vinyl Mej Duszy Dziecko oraz nowa kolekcja odzieży czekają na Was na www.mejduszydziecko.pl 🙌

Opublikowany przez HINOL PW Wtorek, 18 czerwca 2019

 

„MEJ DUSZY DZIECKO” to pierwsza solowa płyta Hinola, reprezentanta Polskiej Wersji.
Po sukcesie albumu „Notabene” współtworzonego razem z Jano, Hinol zdecydował się na wydanie swojego solowego krążka. Słuchając tej płyty możesz spodziewać się kompilacji utworów z dużą dawką energii, skłaniających do refleksji, mrocznych lecz pięknych, lirycznie głębokich ale z poczuciem humoru. Energia płynąca podczas odsłuchu krążka idealnie zabrzmi podczas podróży samochodem, treningów, oraz na koncertach. Bez wątpienia jest to płyta, która mocno namiesza na rynku w tym roku.

Tracklista płyty:
01. INTRO
02. MEJ DUSZY DZIECKO
03. GDZIE JEST MÓJ MAJK
04. KWESTIA PODEJŚCIA FEAT. Kacper HTA
05. FATUM
06. ODERWIJ SIĘ FEAT. Magdalena Kozakiewicz
07. POTRZEBUJEMY ZMIAN FEAT. Małach & Rufuz
08. SOBIE WBREW FEAT. Jano, Rest, Kafar
09. TABULARASA
10. NIE WIDZĘ NAS FEAT. Choina
11. FAC FIDELI SIS FIDELIS
12. POMOCNA WITA FEAT. Jano
13. W DROGĘ
14. OUTRO