W oczekiwaniu na… „25 godzin”

Aktualnie poznański raper jest w trakcie nagrywania swojej kolejnej płyty – „25 godzin”, która powstaje wspólnie z producentem – Magiera z White House Records. Jednak Peja (jak to Peja) lubi wylać z siebie to, co w nim siedzi. Właśnie takim sposobem dziś – w dniu rocznicy od premiery – dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do powstania krążka „REMISJA” oraz słuchaczom za wsparcie i zakup fizycznej wersji (debiut na 1 miejscu listy Olis oraz… złota płyta niedługo po premierze.

  • Dokładnie rok temu 7 kwietnia wydałem nakładem własnego labelu RPS Enterteyment album „Remisja” – płytę wyprodukowaną z @brahu_official . Za miks całości odpowiedzialny jest niezawodny Magiera z @white_house_records z którym pracuję nieustannie od 18 lat – jest to moja najdłuższa sztama na linii raper-producent (zaczynaliśmy przy albumie Tymona „Świntuch” z 2000 – od tego czasu przy każdym albumie SLU i RPS były, bity, miksy, rejestracja wokali i dogrywki plus aranże). Z Brahem znam się troszkę krócej, bo ponad 10 lat – jednak nieustannie wspierał mnie przy każdej solowej płycie od SŻG począwszy aż do teraz. Z tego miejsca chciałbym podziękować obu panom za ten wspaniale spędzony czas podczas realizacji nagrań zarówno w Poznaniu, Gdańsku jak i Wrocławiu. Podziękowania lecą również w kierunku gości, którzy użyczyli swojego talentu na potrzeby tej płyty: @kaen_13@gandiganda_pcp@kroolikunderwood_insta @djdanek1 oraz @dvj.rink Osobne podziękowania lecą do @arkadiusznamyslowski za edycję wokali, Marcina Cichego za kolejny przejrzysty master oraz do @forin_one – za projekt okładki, który razem wyrzeźbiliśmy. „Remisja” jest początkiem mojej nowej drogi – nowy wydawca we własnej osobie, nowy dystrybutor (@mymusicrecords – tutaj osobne podziękowania dla @remikmymusic i całej ekipy) a co za tym idzie zwiększony poziom zaangażowania, z kórego tak wielu bierze teraz przykład:) – dziękuję ekipie @9literfilmy za tych kilka dni zdjęciowych przy produkcji klipów takich jak „Tylko dla orłów” czy „Negatywny Feedback”, dziękuję ludziom z Trójmiasta (@buszmanbuszido )za pracę przy „1976” i „Świat, ludzie, pieniądze”. Dziękuję @igorwojtkowiak za relacje ze studia i wszelkie zdjęcia i obrazy. Dziękuję Pawłowi Niegowskiemu, z którym zrealizuje już 3 album na poznańskich Jeżycach („25_godzin is coming!) i wszystkim, którzy aktywnie wpierali mnie podczas pracy w studiu, na planach klipów i w trasie. Dziękuję słuchaczom za zaufanie i wsparcie – dzięki Wam już w maju 2017 „Remisja” pokryła się złotem. Również dzieki Wam płyta zadebiutowała na 1 miejscu zestawienia OLIS. Fajnie było mi napisać te kilka słów – bo jak wiecie czasem ze mnie sentymentalny skurwiel:) – przekazał na łamach swojego profilu na Instagramie (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię).

Dokładnie rok temu 7 kwietnia wydałem nakładem własnego labelu RPS Enterteyment album "Remisja" – płytę wyprodukowaną z @brahu_official . Za miks całości odpowiedzialny jest niezawodny Magiera z @white_house_records z którym pracuję nieustannie od 18 lat – jest to moja najdłuższa sztama na linii raper-producent (zaczynaliśmy przy albumie Tymona "Świntuch" z 2000 – od tego czasu przy każdym albumie SLU i RPS były, bity, miksy, rejestracja wokali i dogrywki plus aranże). Z Brahem znam się troszkę krócej, bo ponad 10 lat – jednak nieustannie wspierał mnie przy każdej solowej płycie od SŻG począwszy aż do teraz. Z tego miejsca chciałbym podziękować obu panom za ten wspaniale spędzony czas podczas realizacji nagrań zarówno w Poznaniu, Gdańsku jak i Wrocławiu. Podziękowania lecą również w kierunku gości, którzy użyczyli swojego talentu na potrzeby tej płyty: @kaen_13 @gandiganda_pcp @kroolikunderwood_insta @djdanek1 oraz @dvj.rink Osobne podziękowania lecą do @arkadiusznamyslowski za edycję wokali, Marcina Cichego za kolejny przejrzysty master oraz do @forin_one – za projekt okładki, który razem wyrzeźbiliśmy. "Remisja" jest początkiem mojej nowej drogi – nowy wydawca we własnej osobie, nowy dystrybutor (@mymusicrecords – tutaj osobne podziękowania dla @remikmymusic i całej ekipy) a co za tym idzie zwiększony poziom zaangażowania, z kórego tak wielu bierze teraz przykład:) – dziękuję ekipie @9literfilmy za tych kilka dni zdjęciowych przy produkcji klipów takich jak "Tylko dla orłów" czy "Negatywny Feedback", dziękuję ludziom z Trójmiasta (@buszmanbuszido )za pracę przy "1976" i "Świat, ludzie, pieniądze". Dziękuję @igorwojtkowiak za relacje ze studia i wszelkie zdjęcia i obrazy. Dziękuję Pawłowi Niegowskiemu, z którym zrealizuje już 3 album na poznańskich Jeżycach ("25_godzin is coming!) i wszystkim, którzy aktywnie wpierali mnie podczas pracy w studiu, na planach klipów i w trasie. Dziękuję słuchaczom za zaufanie i wsparcie – dzięki Wam już w maju 2017 "Remisja" pokryła się złotem. Również dzieki Wam płyta zadebiutowała na 1 miejscu zestawienia OLIS. Fajnie było mi napisać te kilka słów – bo jak wiecie czasem ze mnie sentymentalny skurwiel:)

A post shared by Peja Slums Attack (@pejaslumsattack) on