fot. @RapNokaut

Zanim nadejdzie nowa edycja polskiej ligi battle rap, czyli – „RAP NOKAUT 3”, a co za tym idzie, kolejna dawka materiałów video, przedstawiamy garść statystyk z kanału YouTube: Rap Nokaut

Na obecną chwilę – pisząc treść tego artykułu – licznik wybił: 2 057 572 wyświetlenia! Jest to bardzo dobry wynik zważając, m.in. na fakt, że kanał został utworzony pod koniec marca 2019 roku. 

SIĘGNIJ PO BILETY NA RAP NOKAUT 3! – KLIKNIJ TUTAJ!

Najpopularniejszą słowną bitwą jest zdecydowanie walka: „Filipek vs Bajorson”, która miała miejsce podczas 1. edycji „Rap Nokaut”. Ponad 860 tys. odsłon.

O pół miliona mniej wejść (ponad 360 tys.) ma główne starcie inauguracyjnej edycji – „Rap Nokaut 1”, czyli: „W.E.N.A. vs VNM”.

Na kolejną pozycję wskoczył pojedynek stoczony podczas 2. edycji, która odbyła się w listopadzie 2019 roku – „Will Spliff vs Koro”: 85 tysięcy wyświetleń.

Wciąż rosnące zainteresowanie tą innowacyjną w Polsce formułą prezentowania na żywo swoich rapowych umiejętności sprawia, że organizatorzy wciąż chcą ją rozwijać. Dowodem na to jest „RAP NOKAUT 3”, czyli kolejne wydarzenie, które odbędzie się na początku lutego. Weźmie w nim udział wielu znanych na krajowej mapie zawodników, jak: Frosti Rege, Oxon, Koro i VBS. Chcesz być częścią tego przedsięwzięcia? Nie czekaj, kup właśnie teraz bilet na „RAP NOKAUT 3”!

O tym projekcie, w samych superlatywach, wypowiedzieli się przedstawicieli krajowego Hip-Hopu, jak: Filipek, VNM, W.E.N.A., Bajorson, Wini, Koro, czy popularny w Internecie – Zoomer. Ostatni z nich stwierdził nawet, że: „Rap Nokaut jest lepszy od freestyle. To przyszłość, nowa epoka polskiego rapu!„. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ