mat. pras.

30 stycznia godz. 21.00;
Klub Dom Piotrkowska 138/140 Łódź;
Bilety 30 zł / 40 zł w dniu koncertu;
Wydarzenie na Facebooku: dołącz!

Mikser to postać nietuzinkowa, artysta o niesamowitych umiejętnościach scenicznych. Kontakt z publicznością przychodzi mu tak naturalnie, że można odnieść wrażenie, jak gdyby jego koncerty były wyreżyserowane.
Lekkość, z jaką Mikser tworzy teksty na poczekaniu, jest wręcz niepojęta. Wystarczy kilka haseł rzuconych przez publikę, by za chwilę usłyszeć ze sceny utwór stworzony na podstawie tych słów.

„LOGOS Reprezentuj Świadomie” to cykl koncertów, podczas których będziecie mogli sprawdzić utwory z drugiej solowej płyty artysty. Mikser zaprosi Was w słodko-gorzki świat refleksji, do krainy wersów, za którymi kryje się esencja sensu i absurdu, beznadziei i wiary, zdumienia nad światem i ciężaru rutyny. Brzmienia, które będziemy mogli usłyszeć, oscylują wokół bujającego oldschoolu, żeby za chwilę przeistoczyć się w psychodeliczny, minimalistyczny newschool. Nie zabraknie partii muzycznych, których nie sposób sklasyfikować. A to wszystko za sprawą utalentowanych producentów (DADi, DJ HWR, RafiRobiRap, Matis CentrumStrona).

Za gramofonami będziemy mogli usłyszeć legendarnego częstochowskiego DJ-a Grama, który współpracował m.in. z Hemp Gru. Jeżeli myślisz, że w hip-hopie nikt już nie pamięta o umiejętnościach, oznacza to, że nie widziałeś Grama w akcji!

Hypemanem Miksera będzie KuBaLa, uzdolniony MC i wieloletni aktywista hiphopowy. Działał w składzie „My Tylko Na Chwilę” czy stowarzyszeniu „Przybij5”. Jest autorem wielu błyskotliwych tekstów, które refleksję nad rzeczywistością ubierają w dozę ironii, by na końcu uderzyć w twarz surowym realizmem.

MIKSER social media:
YouTube ;  
Instagram
Facebook ;
Spotify

Hurragun to kolektyw muzyczny założony w Częstochowie. Grupa składa się z trzech raperów, beatboxera, dja oraz dwóch producentów. Jego muzyka to wypadkowa siedmiu osobowości, odmiennych styli połączonych podejściem do tworzenia. Na pierwszy plan wysuwa się tu bowiem pasja i chęć przekazywania pozytywnych emocji, zwłaszcza podczas występów na żywo.

Hurragun zagrali na wielu festiwalach, m.in. dwukrotnie na Hip Hop Kemp (Chapeu Rouge Corner Stage), Heineken Opener (pod nazwą Sekend Hend), Polish Hip Hop Festiwal w Płocku i wiele innych.