fot. mat. pras.

20 września (piątek) w warszawskim Domu Kultury Świat, wystartuje nowy projekt, jakim jest „Nova Scena Kultury”. To cykl koncertów prezentujący artystów działających na różnej muzycznej płaszczyźnie. 

  • Postawiliśmy przed sobą odważne zadanie pokazania polskich artystów różnych gatunków muzycznych, którzy tworzą wyrazistą i ambitną muzykę, ale jeszcze nie dotarli do szerszej publiczności. Mamy nadzieję, że Nova Scena Kultury stanie się przełomowym momentem w ich karierze i wypełni przestrzeń muzyczną nową jakością. – przekazali organizatorzy.

Pierwszym artystą Novej Sceny Kultury będzie Mikser.

KONKURS:

Chcielibyście pojawić się na tym wydarzeniu? MAMY DLA WAS KONKURS! Przygotowaliśmy 4 pojedyncze wejściówki! Trafią one do rąk osób, które odpowiedzą w komentarzu pod tym newsem (na stronie WWW) na proste pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać bilet na „Nova Scena Kultury”? (konkurs trwa do 19.09.2019, do godziny: 20:00). Powodzenia!

Mikser – postać nietuzinkowa, artysta o niesamowitych umiejętnościach scenicznych. Kontakt z publicznością przychodzi mu tak naturalnie, że można odnieść wrażenie, jak gdyby jego koncerty były wyreżyserowane.
Lekkość, z jaką Mikser tworzy teksty na poczekaniu, jest wręcz niepojęta. Wystarczy kilka haseł rzuconych przez publikę, by za chwilę usłyszeć ze sceny utwór stworzony na podstawie tych słów.
„LOGOS Reprezentuj Świadomie” to cykl koncertów, podczas których będziecie mogli sprawdzić utwory z drugiej solowej płyty artysty. Mikser zaprosi Was w słodko-gorzki świat refleksji, do krainy wersów, za którymi kryje się esencja sensu i absurdu, beznadziei i wiary, zdumienia nad światem i ciężaru rutyny. Brzmienia, które będziemy mogli usłyszeć, oscylują wokół bujającego oldschoolu, żeby za chwilę przeistoczyć się w psychodeliczny, minimalistyczny newschool. Nie zabraknie partii muzycznych, których nie sposób sklasyfikować. A to wszystko za sprawą utalentowanych producentów (DADi, Dj HWR, RafiRobiRap, Matis CentrumStrona).
Za gramofonami będziemy mogli usłyszeć legendarnego częstochowskiego DJ-a Grama, który współpracował m.in. z Hemp Gru. Jeżeli myślisz, że w hip-hopie nikt już nie pamięta o umiejętnościach, oznacza to, że nie widziałeś Grama w akcji.
Hypemanem Miksera będzie KuBaLa, uzdolniony MC i wieloletni aktywista hiphopowy. Działał w składzie „My Tylko Na Chwilę” czy stowarzyszeniu „Przybij5”. Jest autorem wielu błyskotliwych tekstów, które refleksję nad rzeczywistością ubierają w dozę ironii, by na końcu uderzyć w twarz surowym realizmem.

Zapraszamy do Nowej Sceny Kultury wszystkich miłośników dobrej muzyki!

Bilety możesz kupić online na:
www.dkswit.com.pl
biletyna.pl
goingapp.pl

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB!