Raper na swoim facebook’owym wall’u udostępnił obszerny post, w którym opisuje historie swojej matki, która postanowiła wziąć parę pożyczek by wyremontować mieszkanie.

Niestety pech chciał, że w trakcie remontu w mieszkaniu pękła rura z wodą i wszystko zalała. Dlatego Mielzky postanowił pomóc swojej mamie, która znalazła się w trudnej sytuacji.

W ramach pomocy raper postanowił zostać na pewien czas…streamerem.

„(…) przez najbliższe dni powbijam sobie wieczorami na streama popykać w gry i pogadać z Wami, a każdą złotówkę przekażę im. Oczywiście nie będzie to trwało w nieskończoność, ile się uda – tyle będzie super. Potem wracam do prac nad albumem. Wolę bym to ja robił z siebie idiotę niżeli one„-tłumaczy raper.

Członek Szpadyzor Records zdaje sobie sprawę, że część z jego słuchaczy może odebrać to działanie jako żebractwo i wyłudzanie pieniędzy, ale podkreśla że nie robi tego dla siebie.

Wiem także że część z Was odbierze to jako żebractwo czy chujwieco, ja jednak nie chcę by moja mama, 60letnia kobieta która lekko w życiu nie miała – musiała teraz prosić jakichś cweli o parę stów zapomogi co i tak będzie kroplą w morzu potrzeb„- wyjaśnia Mielzky i dodaje, że będzie wdzięczny za każdą pomoc gdyż jego oszczędności, wbrew ogólnemu mniemaniu, nie oscylują w graniach tysięcy złotych.

Zatem jeśli chcecie pomóc  Tomkowito wbijajcie na jego youtube’owy kanał-Gruby Mielzky i bierzcie udział w relacjach live.

Każdy kto mnie zna lub kojarzy moją muzykę, zdaje sobie sprawę z tego jak ważną osobą dla mnie jest moja mama….

Opublikowany przez Mielzky na 23 września 2017

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ