fot. kadr z klipu

Po ujawnieniu współpracy na Instagramie, Megan Thee Stallion wydała swoją nową piosenkę – „Don’t Stop” z udziałem Young Thug’a. Utwór pojawił się w sieci w miniony piątek. 

Wygląda na to, że Megan może mieć na koncie kolejny banger, za którego produkcję odpowiada Buddah Bless. Towarzysząca singlowi oprawa video, to kolorowa wizualizacja wyreżyserowaną przez Colin’a Tiley’a. Klip nawiązuje do motywu „Alicji w Krainie Czarów”, w której Young Thug odgrywa rolę Edwarda Nożycorękiego.

O istnieniu tej piosenki wspomniano po raz pierwszy pod koniec września, w mediach społecznościowych. Projekt został przedstawiony przy pomocy zdjęcia, przedstawiającego 25-letniego raperkę i Young Thug’a w studiu.

Tydzień później – „Don’t Stop” zostało oficjalnie ogłoszone na Instagramie. Jest to pierwszy singiel, który Megan wydał od czasu pojawienia się w teledysku „Wap”, wydanym przez Cardi B.

1 KOMENTARZ

  1. Łał łał 10mln wyświetleń w pare dni.I co z tego???Info typowo popowe.W dzisiejszych czasach kolorowe gówno zawsze w cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ