Wszystko jest tam na naprawdę wysokim poziomie, z mega wyczuciem estetyki” – podkreśla Matheo

13 kwietnia odbyła się oficjalna premiera pierwszego wspólnego projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide – „SOMA 0,5mg”. Trwa właśnie wyjątkowa trasa koncertowa ECODIESEL TOUR, gdzie artyści występują w największych obiektach w Polsce (nie uwzględniając stadionów).

INTERNETOWY ODSŁUCH ALBUMU: TACONAFIDE „SOMA 0,5mg” | SPRAWDŹ!

Matheo na łamach swojego fanpage przedstawił swoją opinię na temat projektu TACONAFIDE:

  • Tak przyglądam się sukcesowi duetu Taconafide i troche mnie nie dziwi, a z drugiej strony zdumiewa fala krytyki tego projektu ale tak to bywa przy czymś co robi zamieszanie. Prawda jest taka, że jakkolwiek by tego nie nazwać, skokiem na kasę, populizmem, komercja itd itp to projekt się udał i zbiera swoje żniwo, czego nie udało się na taką skalę żadnej innej „supergrupie” w Polsce, w tym też projektowi, w którym uczestniczyłem ja czyli „trzech króli” za co chłopakom serdecznie gratuluję. Wszystko jest tam na naprawdę wysokim poziomie, z mega wyczuciem estetyki co w Polsce jest rzadkością i choć muzycznie nie jest to moja para kaloszy, bo wydaje mi się trochę, że całość jest wtórną wypadkową dotychczasowej twórczości głównych bohaterów i ogólnie popularnych teraz bezpiecznych trendów w muzyce, to chciałbym żeby tak zrealizowanych projektów było więcej z włożoną dużą ilością kasy, sprytnym pomysłami i mega realizacją całości (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię).

Jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych w Polsce odniósł się również do afery dotyczącej bitu Michała Graczyka (utwór: „Kryptowaluty” / sprawdź!), który przypomina(?) utwór Meek Milla „Litty”: „Ps. Też ta aferka z kradzionym bitem, drodzy słuchacze miejcie tylko pretensje do siebie że takie rzeczy przechodzą, a nie do chłopaków, którzy robią rzeczy jak uważają za słuszne” – dodał na koniec.

fot. główne - źródło: www.facebook.com/MatheoProductions

TACONAFIDE “SOMA 0,5 mg” – internetowy odsłuch albumu