fot. front okładki
  • 17 grudnia 2018 rok – jest to dla mnie ważna data, ponieważ dzisiaj mam premierę albumu „To jest mój świat”. – podkreśla Marios.

Artysta przedstawia swoje najnowsze dziecko – album zatytułowany „To Jest Mój Świat”. Jest to drugie wydawnictwo, które powstawało w bólach, przez ostatnie 3 lata. Za produkcję muzyczną odpowiada sam autor, oprócz dwóch bitów – które wysmażyli DJ Cider i Salvare. DJ Cider ma jeszcze jeden wkład w ten projekt – dał wsparcie DJ-eskie w postaci scratchy i cutów. Płyta mocno oddaje charakter miejsca w którym twórca żyje już przeszło 30 lat. Dużo nawiązań do blokowisk osiedla Chojny, na południu Łodzi, z którym autor się mocno identyfikuje. Obserwacja rzeczywistości ludzi z betonowego buszu jak również wycieczki w głąb siebie to mocno skrócona definicja tej płyty. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Filip AKA Polakoslokos Entertainment.

Fizyczną wersję albumu można zamawiać na 34udgs.pl, natomiast odsłuch w wersji cyfrowej dostępny jest w serwisach muzycznych takich, jak: Spotify, Tidal czy empik.com: independentdigital.lnk.to/ToJestMojSwiat

Tracklista:
01. Cześć, Siema (prod. Marios)
02. Zgiełk Uliczny (prod. Marios)
03. Sekret Bloków (prod. Marios)
04. Abstynencja (prod. Marios)
05. Instr. #1 (prod. Marios)
06. To Jest Mój Świat (prod. Marios)
07. Lecę (prod. Marios)
08. Nie Patrz Się Tak (prod. Marios)
09. Modlitwa (prod. Marios)
10. Instr. #2 (prod. Marios)
11. Roboty!!! (prod. Marios)
12. Nie Myślę (prod. Marios)
13. Skarbnica Wiedzy feat. DJ Cider (prod. DJ Cider)
14. Utrata Kontroli feat. DJ Cider (prod. Salvare)
15. Instr. #3 (prod. Marios)
16. Daj Mi To (prod. Marios)
17. Relaxxx feat. DJ Cider (prod. Marios)
18. A Ja (prod. Marios)
19. Szlak (prod. Marios)
20. Sekret Bloków (RMX) (prod. Marios)