Mamo, nie sprzątaj, oni pozamiatali – Top 5 składów w Rapnews Studio

Ekipy, których występów nie da się zapomnieć

Człowiek to istota stadna, która najlepiej czuje się wśród innych ludzi. Nic więc dziwnego w tym, że nasze Studio obok pojedynczych artystów odwiedzały także całe rapowe składy. Zebraliśmy w jednym zestawieniu te ekipy, które dostarczyły naszym widzom najwięcej emocji – i jeśli nie mieliście dotąd okazji ich obejrzeć, najwyższy czas nadrobić zaległości.

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Top 5 składów w Rapnews Studio

GM2L

Nie sposób rozpocząć podobną listę inaczej niż od ekipy GM2L. Malik Montana zebrał wszystkich podopiecznych i liczną grupą stawili się w naszym studio w otoczeniu kompanów. Alberto nawinął „Dwutakt”, mieliśmy okazję również usłyszeć snippet hitu „Szyby”, Malik opowiedział co nieco o ruchach wytwórni, a Diho… po prostu był sobą.

Współmierne są efekty wizyty takiego składu. Nawijka na żywo wyświetlona została ponad 170 tysięcy razy, okoliczności poznania się Alberto z Malikiem zebrały 400 tysięcy viewsów, ale to cały stream skradł serca naszych widzów. Do dzisiaj zebrał on 570 tysięcy wyświetleń – jest moc!

CIEMNA STREFA

Czerwin TWM, Bonzo, Plus, Żaku PPS, Lewy BRD – jeśli te ksywy wywołują w was chęć odpalenia muzyki, a nie mieliście okazji obserwować ich wizyty w studio, najwyższy czas to nadrobić. Ciemna Strefa odwiedziła nas w licznym składzie.

Chociaż z oczywistych powodów nie mógł im towarzyszyć Bonus RPK, mieliśmy okazję, by porozmawiać na temat akcji #muremzabonusem, do której chętnie przyłączało się całe środowisko rapowe. Nasi widzowie obok wysłuchania interesujących tematów, docenili również zajawkę i naturalny sposób nawijania artystów.

STEP ARMIA

Wizyta Step Armii potrwała dwie godziny, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać z Episem, Dedisem, Intruzem, Kafarem oraz Dawidem Obserwatorem. Każdy z wymienionych panów zdołał przekazać nam parę słów na luźne, jak również poważniejsze tematy: jakim ojcem chce zostać Intruz, ewolucji ulicznego rapu i planowanych ruchach muzycznych.

Nie zabrakło również czasu na porozmawianie o konflikcie z Sentino, który eskalował niedługo przed wizytą ekipy w studio. Panowie ponawijali również na żywo, a następnie zgodzili się wziąć udział w nagrywkach do serii #OceńWersy.

FALA

O czym nie pogadaliśmy z ekipą z Gniezna! Niech o mnogości możliwych tematów świadczy fakt, że stream z chłopakami potrwał blisko dwie i pół godziny. Chłopaki sporo ponawijali – bo blisko pół godziny, z czego możecie obejrzeć osobne filmy (część pierwsza i część druga).

Poznaliśmy między innymi historię składu, który uformowały cztery-pięć osób. Jeśli jednak myślicie, że na nich poprzestali, to srogo się zdziwicie – kolektyw jest już tak duży, że niektórzy członkowie przyznają, że są skonfundowani tym kto już do nich należy, a kto jeszcze nie.

WHITE WIDOW

Nie lubimy się chwalić (no, może trochę), ale tak się składa, że White Widow zawitało do nas już blisko rok temu, kiedy ich fanbase dopiero rósł w siłę. W tym roku wraz z Vkiem wydają się być zawodnikami na rapowej scenie, którzy są na największej fali wznoszącej. Tak swoją drogą: Vkie odwiedził nas chwilę po łódzkim składzie.

Nagranie z zarejestrowanego live’a do dziś zostało obejrzane ponad 100 tysięcy razy, a ich nawijka na żywo zebrała blisko 60 tysięcy viewsów. Aktualne wrzutki od chłopaków zyskują po kilkaset tysięcy wyświetleń w ciągu tygodnia. Oby tak dalej, kibicujemy!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Znana z przysiadu na Narcyzie, ostro rozlicza się z „Drwalem”

Wszyscy jesteśmy świadkami TikTok'owania społeczeństwa. Wszystko nie dzieje już się w internecie, a w...

PlanBe i zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model

Wiemy, kiedy PlanBe wraca z nową muzyką. Artysta zapowiedział właśnie najnowszy teledysk, w którym...

Myśl pozytywnie! – 7 numerów na poprawę humoru

Jednym ze słabo znanych świąt jest Światowy Dzień Pozytywnego Myślenia. Obchodzimy go 2 lutego,...

Fabijański ft. VNM „Tyler D.” – pierwszy klip z nowej płyty

Fabijański wraca! W sieci pojawiła się jego pierwsza odsłona nowej płyty „Popiół”. Mowa tutaj...

Avi „Mały Książę” – pierwsze solo rapera. Mamy klip „Nieskończoność”

Avi zdobył ogromne uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych trzema albumami nagranymi z Louisem Villainem...

Fekir „3 stówy 3 głowy” – raper nawija na żywo w Rapnews Studio!

FEKIR przygotowuje się do premiery solowej płyty "Global Hustler". Zanim jednak to się stanie,...

Kacper HTA zmienia Ghetto Music i mówi o 2 albumach!

Po przygodach z Ganja Mafią i Step Records, Kacper HTA postanowił założyć własny label....

Fabijański: „Nie mam żadnej obsesji na punkcie Quebonafide”

Fabijański jest o krok od debiutu w oktagonie. Na najbliższej gali FAME 17 zmierzy...

Malik Montana już sprzedał spore ilości! „dobijemy do diamentu?”

Wszyscy fani od dłuższego czasu zbierali pieniążki na nowy projekt szefa GM2L. Malik Montana...
greenout