Mamo, nie sprzątaj, oni pozamiatali – Top 5 składów w Rapnews Studio

Ekipy, których występów nie da się zapomnieć

Człowiek to istota stadna, która najlepiej czuje się wśród innych ludzi. Nic więc dziwnego w tym, że nasze Studio obok pojedynczych artystów odwiedzały także całe rapowe składy. Zebraliśmy w jednym zestawieniu te ekipy, które dostarczyły naszym widzom najwięcej emocji – i jeśli nie mieliście dotąd okazji ich obejrzeć, najwyższy czas nadrobić zaległości.

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Top 5 składów w Rapnews Studio

GM2L

Nie sposób rozpocząć podobną listę inaczej niż od ekipy GM2L. Malik Montana zebrał wszystkich podopiecznych i liczną grupą stawili się w naszym studio w otoczeniu kompanów. Alberto nawinął „Dwutakt”, mieliśmy okazję również usłyszeć snippet hitu „Szyby”, Malik opowiedział co nieco o ruchach wytwórni, a Diho… po prostu był sobą.

Współmierne są efekty wizyty takiego składu. Nawijka na żywo wyświetlona została ponad 170 tysięcy razy, okoliczności poznania się Alberto z Malikiem zebrały 400 tysięcy viewsów, ale to cały stream skradł serca naszych widzów. Do dzisiaj zebrał on 570 tysięcy wyświetleń – jest moc!

CIEMNA STREFA

Czerwin TWM, Bonzo, Plus, Żaku PPS, Lewy BRD – jeśli te ksywy wywołują w was chęć odpalenia muzyki, a nie mieliście okazji obserwować ich wizyty w studio, najwyższy czas to nadrobić. Ciemna Strefa odwiedziła nas w licznym składzie.

Chociaż z oczywistych powodów nie mógł im towarzyszyć Bonus RPK, mieliśmy okazję, by porozmawiać na temat akcji #muremzabonusem, do której chętnie przyłączało się całe środowisko rapowe. Nasi widzowie obok wysłuchania interesujących tematów, docenili również zajawkę i naturalny sposób nawijania artystów.

STEP ARMIA

Wizyta Step Armii potrwała dwie godziny, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać z Episem, Dedisem, Intruzem, Kafarem oraz Dawidem Obserwatorem. Każdy z wymienionych panów zdołał przekazać nam parę słów na luźne, jak również poważniejsze tematy: jakim ojcem chce zostać Intruz, ewolucji ulicznego rapu i planowanych ruchach muzycznych.

Nie zabrakło również czasu na porozmawianie o konflikcie z Sentino, który eskalował niedługo przed wizytą ekipy w studio. Panowie ponawijali również na żywo, a następnie zgodzili się wziąć udział w nagrywkach do serii #OceńWersy.

FALA

O czym nie pogadaliśmy z ekipą z Gniezna! Niech o mnogości możliwych tematów świadczy fakt, że stream z chłopakami potrwał blisko dwie i pół godziny. Chłopaki sporo ponawijali – bo blisko pół godziny, z czego możecie obejrzeć osobne filmy (część pierwsza i część druga).

Poznaliśmy między innymi historię składu, który uformowały cztery-pięć osób. Jeśli jednak myślicie, że na nich poprzestali, to srogo się zdziwicie – kolektyw jest już tak duży, że niektórzy członkowie przyznają, że są skonfundowani tym kto już do nich należy, a kto jeszcze nie.

WHITE WIDOW

Nie lubimy się chwalić (no, może trochę), ale tak się składa, że White Widow zawitało do nas już blisko rok temu, kiedy ich fanbase dopiero rósł w siłę. W tym roku wraz z Vkiem wydają się być zawodnikami na rapowej scenie, którzy są na największej fali wznoszącej. Tak swoją drogą: Vkie odwiedził nas chwilę po łódzkim składzie.

Nagranie z zarejestrowanego live’a do dziś zostało obejrzane ponad 100 tysięcy razy, a ich nawijka na żywo zebrała blisko 60 tysięcy viewsów. Aktualne wrzutki od chłopaków zyskują po kilkaset tysięcy wyświetleń w ciągu tygodnia. Oby tak dalej, kibicujemy!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Kacper HTA w „Tajemnice polskich fortun” – raper zagrał w serialu. Zobacz na Netflix!

Zauważyliście może, że na platformie Netflix pojawił się najnowszy serial "Tajemnice polskich fortun"? Bo...

Bambi „ICON” – najnowszy klip z wietnamskiego tripu

Bambi zamyka 2023 rok kolejnym teledyskiem. Tym razem został on zrealizowany do kawałka "ICON"....

600 dni pisał o darmowe Kizzersy… Aż je dostał! [VIDEO]

"Czekał 600 dni i się doczekał" - na taki challenge zdecydował się miłośnik batonów...

Edzio „Bangkok” – szczery kawałek na koniec 2023 roku [VIDEO]

W tym roku Edzio nie rozpieszcza fanów, jeśli chodzi o nowe utwory. Jednak 2023...

Kubańczyk vs Michał Pasternak na Fame MMA?

Kubańczyk wypuścił kolejny odcinek vlogów, w którym pokazuje część swojego życia. Mamy sporo materiałów...

Bajorson X Sylwia Lipka „Podejdź do mnie” – klubowy klimat, zobacz klip

W ostatnim czasie Bajorson słynie z niecodziennych połączeń. Ma już za sobą współpracę z...

Tadek FIRMA „Niewygodna prawda 3” – raper wraca z nową płytą! [VIDEO]

Trochę czasu trzeba było czekać na nowości od krakowskiego rapera, jednak koniec 2023 roku...

Bonus RPK pisze książkę: „Będzie mocno i kontrowersyjnie” 

Bonus RPK zaskoczył swoich fanów ogłoszeniem, że pracuje nad swoją pierwszą książką we współpracy...

Mata „2038: WARSZAWA” – EP’ka: 4 kawałki, około 15 minut słuchania

Jeśli myśleliście, że Mata w tym roku nas już nie zaskoczy, to byliście w...
bashh obudź się