fot. mat. pras.

Symulator dilera? Już wkrótce! Tego rodzaju gra ma trafić na platformę Steam jeszcze w tym roku. Mówi się nawet, że jej premiera ma odbyć się w I kwartale 2020r. W projekt Drug Dealer Simulator, zaangażowany jest, m.in. raper – Małolat. Jak to się stało, że podjął on przy tym tytule współpracę z Movie Games?

  • Był to zupełny przypadek. Odnowiłem kontakt z moim kolegą, Wojciechem Iwaniukiem, który później poznał mnie z Mateuszem Wcześniakiem. Okazało się, że Mateusz znał już moją twórczość. W efekcie zaproponował mi współpracę przy grze „DDS”, która wydała mi się ciekawym projektem. – ujawnił Małolat w rozmowie, którą poprowdził Maciej „Siwydym” Sęk podczas live streamu w RAPNEWS STUDIO.

Twórca kultowej płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem” wspiera grę nie tylko od strony marketingowej, ale również twórczej.

  • Widziałem ostatnio projekt w bardzo zaawansowanym stadium i kozacko to wygląda, naprawdę super. (…) Myślę, że jest to rozrywka. Oczywiście są tam aspekty konsekwencji tego „zawodu”, natomiast jest to gra komputerowa i każdy może sobie to interpretować inaczej. Uważam, że świat pokazuje za mało prawdy o tym, co dzieje się naprawdę. – przekazał.

Pełna rozmowa, przeprowadzona na żywo, dostępna na naszym kanale YouTube:

Drug Dealer Simulator zabierze gracza w świat ciemnych zaułków, podejrzanych podwórek i szemranych typków gdzie z pozycji niewiele znaczącego osiedlowego dealera podążać będzie drogą zmierzającą do pozycji narkotykowego bossa. Jednak przeprawa ta nie będzie prostą przygodą – na drodze gracza staną zarówno służby specjalne jak i konkurencja. Zadaniem grającego będzie więc zarówno przetwarzanie produktów, kontakt z dostawcami, zarządzanie zasobami i rozbudowa produkcji, ale także strategiczne zawieranie sojuszy, planowanie dostaw czy obserwacja zachowań patroli policyjnych. Dodatkowo grający musi strategicznie unikać uwagi DEA – Drug Enforcement Administration, amerykańskiej agencji rządowej zajmującej się walką z narkotykami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ