fot. kadr z klipu "Moje życie"

Popek udostępnił wczoraj zdjęcia dokumentów takich, jak: „Protokół przesłuchania podejrzanego” i „Akt oskarżenia” |info!|. To wszystko, aby wyjaśnić wieloletni konflikt na linii: Popek/Pomidor vs Małolat K2.

Po ich publikacji, komentarz zabrał już Małolat, który wrzucił na swój kanał YouTube filmik zatytułowany: „Popek próbuje się wybielić – Małolat K2 odpowiada na jego filmiki”.

  • Posłuchaj mnie Popek, Czopek – czy jak ty tam się zwiesz. Co ty pier*, że przedstawiłem, pokazałem papiery, w których nic nie widać, jak wystarczy zapauzował video i jeszcze czarne na białym. I przestańcie się kur* w końcu srać i zamydlać ludziom oczy, bo prawda jest jedna. Co mieliście dogadane, że tego, które pierwszego zawiną – bierze to na swoje bary, a poszło co innego. Poszedłeś na samoukaranie, przy czym wpier* Pomidora. Skąd ja to kur* wiem? Co ja wyssałem to sobie z palca? Dobrze wiesz jaka jest prawda i cały czas próbujesz ludziom zamydlić oczy. Jak było? Pomidor zapier* z „białkiem” na ciebie? Zapier*! Nie będę nagrywał sto tysięcy filmików i próbował coś komuś wyjaśnić, bo mam wyjeb* jaja w to. Nagrałem 9-minutowy filmik, w którym pokazuje wszystko. Papiery, datę twojego zatrzymania, datę zatrzymania Pomidora i ludzie, którzy są charakterni, przestrzegają zasad, są inteligentni, zweryfikują tam papiery i będą wiedzieć, a peda* i frajery dalej będą się srać. – mówi raper.
  • Krzysiu, jeszcze w tym tygodniu jestem u ciebie i przyznasz się, zobaczysz. Ja tak zrobię, że przyznasz się do tego. Wyciągnę to z ciebie. (…) Jeszcze w tym miesiącu ukaże się diss, a ty Popuś nie pier*, że nie nagrałeś dissa, bo nie chciałeś mi nabijać fejmu, bo prawda jest taka, że nie miałeś co w tym dissie nawinąć. Co byś nawinął? I tak wiem, że chu* jeb* węszyłeś i próbowałeś coś na mnie zebrać, ale co – nie wyszło, co nie? Bo człowiekiem jest się do końca życia. Zasada przestrzega się przez całe życie, a nie tylko nawija się o nich w kawałkach. – dodał, Małolat K2.