fot. kadry z klipów (źródło: YouTube)

Sagi konfliktu na linii: Popek/Pomidor x Małolat K2 ciąg dalszy. Reprezentanci Firmy przy okazji premiery płyty „Firma International”, udostępnili papiery sądowe, świadczące o tym, że Małolat miał przekazać nieprawdziwe informacje w ich kierunku.

Przypomnijmy, że Popek i Pomidor ponad dekadę temu mieli problemy z prawem. W związku z tym, byli zmuszeni udać się poza granice naszego kraju. Popek pod koniec 2019 roku przekazał wszystkim, że dobrowolnie z Pomidorem poddali się karze: – Papier poleciał w świat i co się okazało, że na mnie i Krzysia się rozje*. My po 15 latach poszliśmy na samoukaranie, żeby to zakończyć. – powiedział.

Co na to Małolat? Wydał oświadczenie w blisko 9-minutowym materiale video „Małolat K2 wyjaśnia Popka & Pomidora – Udostępnia papiery i dowody wskazujące na jego prawdomówność”. Raper komentuje, m.in. dodanie przez Popka i Pomidora dokumentów do ich najnowszego muzycznego projektu.

  • Nie dajcie się nabrać na ten tani chwyt reklamowy, bo tak naprawdę Czopkowi chodzi o to, żeby zgonić jak najwięcej płyt, żeby dostać złotą płytę, a tak naprawdę to może dostać „złotego kutasa” za to, że się rozje*. Miałem nie pokazywać tych dokumentów, ale skoro Popuś w swoim filmiku mówi sam, żebym je pokazał, także ja nie widzę problemu… – przekazał na wstępie, Małolat.

Jak prezentuje się treść tych dokumentów i jak do całej sprawy odnosi się Małolat K2? Zapoznajcie się z filmikiem dostępnym na kanale YouTube: EMK2Life.

  • Popek poszedł w 2016 roku na samoukaranie, wpier* Pomidora i przez te wszystkie lata nie było żadnego europejskiego listu gończego, był tylko list na Polskę. Parę miesięcy po tym, jak Popek poszedł na samoukaranie, nagle ruszył europejski list gończy za Pomidorem. Wyszło szydło z worka. Niestety Popuś, nie przemyślałeś tego, co zrobiłeś. Byłeś w świetle reflektorów, fanów, którzy cię otaczali, pieniądze, sława i wje* sam siebie na minę. ujawnia raper.

Poniżej pełne wyjaśnienia Małolata K2: