fot. mat. pras.

14 kwietnia w Niedzielę Palmową, odbędzie się premiera długo zapowiadanego teledysku do utworu „American Dream”, warszawskiego rapera Malinesa – znanego również pod pseudonimem MALIN.

Utwór znajdzie się na w pełni wyprodukowanym przez Malinesa EP, noszącym tytuł „T.K.O.”.

Będzie to czwarty z albumów wykonawcy: pierwszy solowy „Strefa Niebezpieczna” wypuszczony w 2011, drugi w duecie z Friday, pt. „Prawdziwie Wolski Styl” z 2012, trzeci w składzie Podziemni Terroryści o tytule „Wybuch” z 2013.

Okładką płyty zajął się Tomek Miszkin, znany z prac przy okładkach artystów takich, jak: WdoWa, Kuba Knap, czy Ad.M.a.

Utwór – który zmiksował Kozim z GremiumRec. Nagrania – a do którego klip ujrzycie w tę niedzielę, jest pewnego rodzaju „rapową kontynuacją” kawałka „Każdy z nas” duetu Elemer (Eis & Dena). W teledysku nie zabraknie słonecznych ujęć z początku tego roku z paru zakątków świata, np. Miami („teledysk na Florydzie/ile płyt idzie/w pierwszy tydzień/synek”) oraz cutów z oryginalnej ścieżki. Zobaczycie również niebieskiego Cadillaca DeVille, którym woziła się Cleo w video do piosenki „N-O-C”. Parę starszych ujęć nagrywanych latem 2017, zostały zrealizowane na polu golfowym First Warsaw Golf, gdzie pracuje aktualnie Pelson ze składu Molesta Ewenement.

W skreczach popełnionych przez DJ 2najza usłyszycie również cuty z PRO8L3M.

Więcej info o płycie już niebawem, a tymczasem oczekujcie na dniach na newsa o premierze obrazka do tego tracku.

Dodatkowo Malines przeprasza, że nie oddał klipu w ręce osób, które na niego czekały zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią i zaznacza, że taka sytuacja więcej się już nie powtórzy.