mat. pras.

Malik Montana w kolaboracji z polską marką galanterii skórzanej premium Vincent Roset wypuścili limitowaną kolekcję wyrobów skórzanych #GM2L. Galanteria wykonana jest z tej samej skóry, której używa przy produkcji swoich produktów GUCCI. Każdy produkt wykonywany jest w procesie LUXURY HANDMADE. Marka zadbała, aby tylko jedna osoba dotykała skóry, z której wykonywany jest konkretny przedmiot, tak aby zachować jej jak największą unikatowość oraz by mogła ona wejść w naturalną relację ze swoim nabywcą dając właściwy sobie zapach i dotyk. W kolekcji znalazły się: DUFFLE BAG, BELT BAG, UNISEX BACKPACK oraz kobiecy MINI BACKPACK.

Jakość.

Dzięki wieloletniej działalności w segmencie wyrobów skórzanych marka Vincent Roset ma dostęp do topowych europejskich garbarni. Osobiście, przed dokonaniem zamówienia, badają każdą partię tak, aby miała ona odpowiednie walory: wytrzymałości, dotyku oraz zapachu. Wakacyjne podróże do włoskich garbarni zaowocowały możliwością wybrania tej samej skóry, której przy produkcji swoich wyrobów używa marka GUCCI. Tak samo jak MALIK MONTANA skupiamy się na tym, żeby produkty z których korzystamy miały jak najwyższą jakość. Stawiamy na indywidualizm i zadbaliśmy o to by podczas procesu produkcji kolekcji #GM2L tylko jedna osoba dotykała skóry, z której wykonywany jest konkretny przedmiot, tak aby zachować jej jak największą unikatowość oraz by mogła ona wejść w naturalną relację ze swoim nabywcą dając właściwy sobie zapach i dotyk. Proces ten to LUXURY HANDMADE.

Detale.

Wzorując się na światowych markach postanowiliśmy w produktach z kolekcji #GM2L skupić się na detalach. Wiemy, że stanowią one fundament celu, który wraz z naszymi klientami chcemy osiągnąć.

Każdy produkt z kolekcji #GM2L wybity ma ręcznie złoty grawer na zewnątrz produktu oraz wewnątrz. Środek wykończony jest najwyższej jakości naturalną i ekologiczną bawełną w kolorze beżowym, która idealnie komponuje się z artystycznymi ilustracjami aniołów wykonanych na  praktycznych i funkcjonalnych organizerach. W każdym produkcie znajduje się także specjalnie schowana kieszonka “SECRETS”, którą nabywca musi sam odnaleźć aby z niej korzystać.

Personalizacja

Dzieląc pasję do personalizowanych wyrobów skórzanych na zamówienie, staraliśmy się się przywrócić sztukę ręcznego graweru poprzez możliwość osobistego akcentu na poszczególnym wyrobie. Każdy klient na wybranym produkcie może zamówić za dodatkową opłatą ręczną personalizacje grawerem.

Cena / PREORDER

W trosce o to, by skórzane wyroby premium z kolekcji #GM2L mogły znaleźć się w jak największej ilości domów zadbaliśmy, aby skrócony model dystrybucji powodował brak jakichkolwiek pośredników. Dzięki temu zabiegowi możemy zapobiec sztucznie naliczanym marżom i dostarczyć nasze produkty premium w przystępnych cenach w PREORDERZE -30% OFF od cen katalogowych.

Czas realizacji zamówienia luxury handmade w preorderze trwa około 3-4 tygodnie.

Przedsprzedaż PREORDER trwa w dniach 6-17.10 na stronie: www.vincentroset.com.