fot. kadr z klipu „Jungle Boyz”

Ostatnio internet huczał o sukcesach Malika Montany. Raper wszedł w 2020 rok jakby był u siebie… bo tak było. Złote i platynowe płyty, świetne wyniki singli „Rundki” i „Niedostępny” to dopiero początek. W hip-hopowym świecie czuje się doskonale, ale dziś stawia kolejny krok, by wylądować na ustach i w głośnikach w całej Polsce. Na jego kanale na YouTube właśnie wylądował remix kawałka „In My Bones” Raya Daltona. Oryginalny utwór można usłyszeć w prawie każdej stacji radiowej i na największych playlistach w serwisach streamingowych. W nowej wersji utworu usłyszymy także zwrotkę należącą do Malika. Chyba możemy ustalić na wstępnie – takiej kooperacji nie da się ominąć bez słowa.

To nie pierwsza współpraca Raya Daltona z raperami. Fani mogą kojarzyć początki jego muzycznej drogi z singla „Can’t Hold Us” z Macklemorem. To dzięki niemu Ray wygrał MTV Video Music Awards. wylądował na 1 miejscu listy Billboard Hot 100 i został nominowany do nagrody GRAMMY. Sam artysta wspominał, że jego udane początku wbrew pozorom sprawiły mu sporo trudności.

  • Czułem, że cokolwiek bym nie zrobił, nie stworzę hitu, który może dorównać „Can’t Hold Us”. To jest głupie i nie ma sensu. Dziś udało mi się pokochać siebie dużo bardziej. Znalazłem w życiu równowagę. Zacząłem postrzegać moją drogę podobnie jak sportowcy. Siostry Williams mają świetne wyniki i mają doskonały zespół, który pomaga im być najlepszymi. Mi też udało się otoczyć się wspaniałymi ludźmi, nie tylko prawnikami i menadżerami, ale też rodziną i przyjaciółmi.” – mówi o swojej przemianie Ray Dalton.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ