fot. kadr z klipu "Jagodzianki"

Muzyka? Tak! Odzież i akcesoria? Tak! Co by tutaj jeszcze wypuścić w obieg? Hm… Sieć komórkową! Malik Montana ruszył właśnie z „TIJARA MOBILE”!

Raper miał to w planach od wielu miesięcy, ale dopiero teraz udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Malik przygotował dla swoich fanów pierwszą promocję. Jaką?

  • Wejdź do Tijara Mobile! Zgarnij za free przedpremierowego prepaida doładowanego kwotą 50 zł! Napisz do nas prywatną wiadomość i dołącz – bądź pierwszy w Tijara. Ilość pierwszych starterów ograniczona. – przekazał twórca najnowszej solowej płyty „Import/Export”.

Na Instagramie został stworzony specjalny profil sieci – @tijaramobile.

Co sądzicie o tym projekcie Malika? Dołączycie do „Tijara Mobile”?

3 KOMENTARZE

  1. Ja sam , nie mam do końca własnego zdania, ale proszę wytłumaczcie mi jaki jest tego sens ? Przecież takie sieci komórkowe i tak korzystają z przesyłu danych sieci komórkowych , które już są na rynku , a kolejne nowe marki różnią się tylko innymi nazwami. Śmię wątpić , żeby były wstanie zaproponować konsumentowi lepsze warunki od dużych korporacji , które są właścicielami infrastruktury telekomunikacyjnej , mogą jedynie próbować kusić przyszłych klientów tanimi sztuczkami jak ograniczona ilość starterów z doładowaniem 50zł z czego ja się śmieję albo liczyć na zagorzałość co po niektórych fanów, którzy przeniosą swój numer telefonu tylko dlatego , że właścicielem takiej „sieci” telefonii jest ich idol .

  2. Wielki biznesmen pajac jak chce konkurować z wielkimi sieciami co swoje płyty będzie dodawał do pakietu musiałby mi nieźle zapłacić żebym tego chciał posłuchać kolejna zachcianka bananowego chlopca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ