fot. kadr z klipu "Jagodzianki"

11. października br. (piątek) na scenie warszawskiego centrum rozrywki Hulakula (ul. Jagiellońska 82B) wystąpi raper Malik Montana. Będzie to pierwszy koncert rapera w stolicy z najnowszym albumem „Import/Export”, który ukazał się pod koniec września. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na rezerwacje.hulakula.com.pl.

Malik Montana to jeden z najbardziej znanych, polskich raperów, który ma na swoim koncie kilka hitów. Początkowo artysta tworzył piosenki tylko w języku angielskim, ale z czasem zaczął nagrywać również po polsku. W 2015 roku zadebiutował na polskim rynku rapowym utworem „NaNaNA”, który nagrał wraz z Diho i Białasem. Hymnem wakacji 2019, dzięki któremu Malik stał się rozpoznawalny w Polsce na szeroką skalę, okrzyknięty został utwór „Jagodzianki” nagrany razem z Mr.Polska. Obecnie ma on ponad 29 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

27 września 2019 roku ukazała się nowa płyta, pt. „Import/Export”, na której gościnnie wystąpi znani zagraniczni i polscy artyści, m.in. Lil Toe, K Koke, Bonez MC, Bedoes i Eldo.

Koncert:

Osoby między 16 a 18 r.ż. wstęp jedynie z wypełnionym oświadczeniem: oswiadczenie_Malik. Po koncercie odbędzie się after party.

Bilety:
– I pula: 35 zł / rezerwacje.hulakula.com.pl
– II pula: 40 zł
Wstęp: 16+
W cenie biletu wstęp na after party!
Wydarzenie na Facebooku: dołącz!

Szczegółowe informacje:
Data: 11. października 2019 (piątek)
Drzwi: 20:00
Koncert: 21:00


Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcejinformacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.