fot. kadr z klipu "One Night Stand"

Kilka dni temu Malik Montana pochwalił się trzema wyróżnieniami (2 x złote płyty, 1 x platyowa płyta), które uzyskał za takie single, jak: „Jagodzianki”, „One Night Stand” i „Robię Yeah” |info!|. Popularność rapera jest już wysoka i wciąż rośnie, więc może on pozwolić sobie na pewne kroki. Jakie? Malik postanowił sam wydać swoją nadchodzącą płytę (o nieznanej jeszcze szerszemu gronu nazwie) i nie współpracować z salonami sprzedaży, typu: Empik, czy Media Markt. Dlaczego?

  • Ważne info!!!Jak moi fani wiedza od początku byłem niezależny i działam sobie pod własnym szyldem tak samo teraz,czuje się sam swoim szefem i większość przychodów trafia w moją kieszeń utwory należą do mnie i nikt mi nie mowi co i jak mam robić a to dla mnie z perspektywy 30to letniego mężczyzny luksus.Usiadłem sobie z kalkulatorem w ręku policzyłem ile ogromne korporacje zgarniają za to żeby moja płyta mogła być na półkach w sklepie ze myśle sobie „chcieli wyyyydymać Freda to fred wyyyyyydyma ich” słuchajcie moja najbliższa płyta będzie dostępna w wersji fizycznej tylko u mnie czyli na stronie malikmontana.com nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach,pokazuje im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle ile uwazam ze mi się należy.Dzieki swoim fanom za wsparcie 🌊🏄🏾‍♂️ malikmontana.com – przekazał raper na Instagramie (red. rapnews.pl zachowała oryginalną pisownię).

Myślicie, że jest to dobry ruch ze strony Malik Montana?

View this post on Instagram

Ważne info!!!Jak moi fani wiedza od początku byłem niezależny i działam sobie pod własnym szyldem tak samo teraz,czuje się sam swoim szefem i większość przychodów trafia w moją kieszeń utwory należą do mnie i nikt mi nie mowi co i jak mam robić a to dla mnie z perspektywy 30to letniego mężczyzny luksus.Usiadłem sobie z kalkulatorem w ręku policzyłem ile ogromne korporacje zgarniają za to żeby moja płyta mogła być na półkach w sklepie ze myśle sobie „chcieli wyyyydymać Freda to fred wyyyyyydyma ich” słuchajcie moja najbliższa płyta będzie dostępna w wersji fizycznej tylko u mnie czyli na stronie malikmontana.com nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach,pokazuje im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle ile uwazam ze mi się należy.Dzieki swoim fanom za wsparcie 🌊🏄🏾‍♂️ malikmontana.com 📷 @wojtekkoziara

A post shared by Malik Montana (@donmalikmontana) on