fot. kadr z klipu "International"

Malik Montana wyrasta na czołową postać polskiej rap sceny. Raper jest aktualnie w trakcie promocji najnowszego solowego materiału, zatytułowanego „Import/Export”, którego premiera ma odbyć się 27 września br.

Kilka dni temu wypuścił singiel „Mona Lisa”, cieszący się sporym zainteresowaniem na YouTube. Zgromadził już blisko 3mln odsłon, a także wylądował na pierwszym miejscu „Karty na czasie” popularnego serwisu. To nie koniec dobrych informacji, ponieważ Malik zdobył kolejne cenne wyróżnienie, które na pewno doda mu wiary i motywacji do dalszych działań. Jakie?

Singiel „7 5 0” osiągnął status złotej płyty! Utwór |przesłuchaj!| pochodzi z nadchodzącego wydawnictwa „Import/Export”, dostępnego tylko i wyłącznie w wersji preorderowej. Do numeru dograli się znani reprezentanci niemieckiego rapowego podwórka: Bonez MC i Milonair.

Warto przypomnieć, że ostatnio Malik Montana był królem „złotego” i „platynowego” polowania, bowiem według raportów ZPAV uzyskał trzy(!) złote płyty za single: „Jagodzianki” (+ Mr. Polska), „One Night Stand” i „Czempion” (gościnny udział u Kizo), oraz platynową płytę za „Robię Yeah” (+ K Koke).

Redakcja rapnews.pl składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów w muzycznej karierze!

https://www.instagram.com/p/B2giActotCW/