fot. kadr z klipu

Malik Montana niespełna tydzień temu wypuścił najnowszy solowy krążek, zatytułowany „Import/Export”. Jednym z singli, który znajduje się na płycie – jest „Za pasem”. Produkcją bitu do numeru zajął się norweski kolektyw Dio Mudara, natomiast klip zrealizowany został przez Marathon Films.

Przypominamy o zbliżającym się koncercie Malika w Warszawie, który odbędzie się 11 października w centrum rozrywki Hulakulawięcej informacji na rapnews.pl!

Na płycie znajdują się 23 utwory z wieloma znanymi polskimi i zagranicznymi artystami. Wśród krajowych akcentów na albumie nie zabraknie zaskoczeń. Dlaczego? Malik Montana postanowił zaprosić raperów, z którymi nigdy do tej pory nie połączył swoich sił. Mowa oczywiście o Bedoesie i legendzie polskiego Hip-Hopu – Eldoce. Zdecydowanie szersza lista gości jest w przypadku jej zagranicznej części. Na „Import/Export” dograli się: Bonez MC, Milonair, Haftbefehl, MAAF, K KokeLil Toe i Mr. Polska. Odsłuch poszczególnych kawałków dostępny jest w serwisach streamingowych.

Tracklista:

 1. Skorpion feat. Haftbefehl
 2. Jungle Boyz
 3. Zielona flegma feat. Dj.Frodo
 4. Mona Lisa (Kokaina)
 5. Lizzy feat. K Koke
 6. MM7
 7. KHUDA feat. Bedoes
 8. DRUECK feat. MAAF
 9. Niesprawiedliwe
 10. Robię YEAH feat. K Koke
 11. NIE NIE NIE feat. Milonair
 12. Za pasem
 13. Cały świat Mia Marie
 14. Driposaurus feat. Mr. Polska
 15. Łyżka
 16. AHA
 17. Jagodzianki feat. Mr. Polska
 18. 750 feat. Bonez MC & Milonair
 19. VVSNIKE feat. Lil Toe
 20. Astaghfirullah feat. Eldo
 21. Serce bije
 22. Skorpion (remix)
 23. Kokaina (outro)