fot. kadr z klipu "Search Me Up"

Malik Montana pracuje nad drugim studyjnym albumem, o którym zbyt wiele jeszcze nie wiemy. Raper udostępnia szczątkowe informacje, odkrywając, m.in. kolejnych gości i datę sklepowej premiery.

Malik już rok temu zapowiadał, że jego nowy krążek odbije się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i za granicami kraju. Trzeba przyznać, że może mieć rację. Miesiąc temu wypuścił on pierwszy zwiastun tajemniczego projektu, w postaci singla „750”, na którym gościnnie pojawili się czołowi reprezentanci niemieckiej sceny: Bonez MC – reprezentant składu 187 Strassenbande i gwiazda europejskiego formatu oraz Milonair, o którym robi się coraz głośniej za naszą zachodnią granicą |sprawdź utwór „750”!|.

Gość zza oceanu…

Na płytę, która ukaże się 11.09.2019r. Malik Montana postanowił zaprosić również wschodzącą gwiazdę amerykańskiej sceny, młodego rapera z Florydy – Lil Toe. – @liltoe na płycie 🌊 więcej info, tak jak nazwa i kolejni goście, wkrótce. – przekazał kilka dni temu na łamach swojego profilu na Instagramie.

Wśród najpopularniejszych utworów Lil Toe znajdują się, m.in.: „MHM Freestyle” (2,4mln wyświetleń w serwisie YouTube), „Search Me Up” (1,6mln), „Wake Up” (1,2mln), czy „Pipe Down” (1,2mln). Charakterystycznym elementem wizerunku artysty jest… kominiarka.