fot. kadr z klipu "Who You Mam"

Malik Montana to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim Hip-Hopie. Mało tego, o raperze mówi się również na zagranicznych scenach. Malik w ostatnim czasie współpracował z wieloma uwielbianymi w swoich krajach MC, jak: MC Bonez (Niemcy), K Koke (Wielka Brytania), Milonair (Niemcy), Mr.Polska (Holandia), czy Nafe Smallz (Wielka Brytania) i Lil Toe (USA).

Raper ceni sobie nie tylko jak najlepszą możliwą jakość w nagraniach muzycznych, teledyskach, czy wydaniach fizycznych nośników, ale i również w życiu codziennym.

  • Doszły mnie słuchy, że Malik znowu jest prekursorem spania w normalnych warunkach, kiedy są koncerty zagranicą. Drodzy Państwo, to nie to, że te firmy to płacą. Po prostu, ja osobiście cenię sobie bardzo komfort i nie sypiam w hotelach poniżej 5 gwiazdek. Więc drodzy raperzy, którzy widzą na moim „Insta Story”, że Malik gra w tym samym miejscu w przyzwoitych warunkach, a Wy w jakichś takich – wiecie – jak dla studentów… Malik za to sam płaci, mordeczko. Dziękuję bardzo. – przekazał Malik Montana na Instagramie.

Malik Montana: "Nie sypiam w hotelach poniżej 5 gwiazdek"

Malik Montana: "Nie sypiam w hotelach poniżej 5 gwiazdek"IG: www.instagram.com/donmalikmontana

Opublikowany przez RAP Z INSTA Piątek, 26 lipca 2019

 

Twórca takich wielomilionowych hitów jak, m.in.: „Robię Yeah”, „Mówili”, czy „Jagodzianki” – jest obecnie w trakcie promocji swojego najnowszego solowego albumu, który ujrzy światło dzienne 11 września br.