fot. @ciociaewaaa_foto

Niedawno informowaliśmy na portalu rapnews.pl, że prawdopodobnie w I połowie 2021 roku do oktagonu wejdzie Alberto, reprezentant ekipy GM2L. Wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje on na Fame MMA, czego nie ukrywał (choć przekazywał w tajemniczy sposób) w mediach społecznościowych. Ale my na razie nie o Alberto… Czyżby tą samą drogą poszedł Malik Montana?

Od niedawna Malik rozpoczął treningi zarówno na siłowni, jak i sportów walki. Raper nie tylko mobilizuje siebie do aktywności fizycznej, ale również swoich fanów. W związku z tym, Malik otrzymał wiele wiadomości prywatnych z pytaniem, czy przypadkiem nie przygotowuje się do walki na Fame MMA lub innej tego typu gali. Co im odpowiedział?

  • Ucinam wszelkie spekulacje, nie, nie planuję ani nie szykuję się na żadną walkę. Po prostu czuję potrzebę ruchu, mam taką możliwość, wszyscy w moim otoczeniu coś trenują, więc na doczepkę sobie doskakuję i jest ekstra. – przekazał.

A gdyby jednak Malik Montana zdecydował się na walkę, to z kim według Was mógłby się zmierzyć? Piszcie swoje typy w komentarzach na portalu oraz naszych mediach społecznościowych.

Zobaczcie również, co Malik i Alberto powiedzieli w RapnewsLive Studio:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ