fot. @GlobalStudio.film

18 marca br., minęła 1. rocznica śmierci Tomasza Chady. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, hołd artyście złożyli, m.in. przedstawiciele kultury Hip-Hop: Kali, Zbuku, czy Pih |info!|.

Od kilku miesięcy trwają prace nad biograficznym filmem „Proceder”, opisującym losy zmarłego rapera. Kilka słów o projekcie napisała jedna z aktorek biorących w nim udział – Małgorzata Kożuchowska: – Przede mną jeszcze jeden dzień pracy na planie „Procederu” – produkcji, która inspirowana jest wyjątkową historią Tomasza Chady. Sama do momentu przeczytania scenariusza, nie znałam ani tej historii, ani jego muzyki, ale wiem, że ten film nie pozwoli nam o nim zapomnieć. – przekazała na swoim profilu na Instagramie.

Kinowa premiera filmu „Proceder” w reżyserii Michała Węgrzyna, zaplanowana jest na jesień 2019 roku (dokładna data nie jest jeszcze znana).

Na planie filmu "Proceder"

Zapraszamy do sprawdzenia nowego materiału z planu zdjęciowego filmu "Proceder"! 🎧 W rolę Tomka, jak już zapewne wiecie, wcieli się Piotr Witkowski.🎥 Reżyseria: Michał Węgrzyn. Bądźcie z nami na bieżąco!

Opublikowany przez Tomasz Chada Piątek, 15 lutego 2019