fot. @Malach.Rufuz

Wspólna płyta dwóch warszawskich duetów to wciąż temat bardzo gorący, który ciągnie się od wielu lat. Rozpoczął się on praktycznie po singlu „Lepiej to zostaw”, promującym wspólną płytę Jano i Hinola, pt. „Notabene” (w tym utworze możemy usłyszeć również Małacha i Rufuza). Później, nieoficjalny twór „MRPW” – kilkukrotnie łączył siły za sprawą takich utworów jak, m.in.: „Potrzebujemy zmian”, „Do przewidzenia”, czy „Sznyt” (w różnych kooperacjach).

Małach, Rufuz, Jano i Hinol są otwarci na to, aby nagrać razem album, lecz każdy z wymienionych raperów jest zajęty swoimi projektami. Małach i Rufuz po solowych nagraniach („Proverbium” i „360 mixtape”) za chwilę wydadzą 5. krążek, zatytułowany „MetRyka”. W międzyczasie Hinol wydał debiutanckie solo, a Jano wypuścił na światło dzienne „Inną wizję”. Teraz Polska Wersja zbiera motywację na przygotowanie następcy „Notabene”.

  • Póki co, nie ma w planach… Skupiamy się na nowym PW. – przekazał Jano na Instagramie, odpowiadając jednemu z użytkowników, czy jest plan na płytę „MRPW”.

Miejmy nadzieję, że w przyszłych latach przyjdzie nam posłuchać kolejnych hitów na miarę „Lepiej to zostaw”, który świetnie brzmi na koncertach, porywając widownię.