fot. @Malach.Rufuz

Wspólna płyta dwóch warszawskich duetów to wciąż temat bardzo gorący, który ciągnie się od wielu lat. Rozpoczął się on praktycznie po singlu “Lepiej to zostaw”, promującym wspólną płytę Jano i Hinola, pt. “Notabene” (w tym utworze możemy usłyszeć również Małacha i Rufuza). Później, nieoficjalny twór “MRPW” – kilkukrotnie łączył siły za sprawą takich utworów jak, m.in.: “Potrzebujemy zmian”, “Do przewidzenia”, czy “Sznyt” (w różnych kooperacjach).

Małach, Rufuz, Jano i Hinol są otwarci na to, aby nagrać razem album, lecz każdy z wymienionych raperów jest zajęty swoimi projektami. Małach i Rufuz po solowych nagraniach (“Proverbium” i “360 mixtape”) za chwilę wydadzą 5. krążek, zatytułowany “MetRyka”. W międzyczasie Hinol wydał debiutanckie solo, a Jano wypuścił na światło dzienne “Inną wizję”. Teraz Polska Wersja zbiera motywację na przygotowanie następcy “Notabene”.

  • Póki co, nie ma w planach… Skupiamy się na nowym PW. – przekazał Jano na Instagramie, odpowiadając jednemu z użytkowników, czy jest plan na płytę “MRPW”.

Miejmy nadzieję, że w przyszłych latach przyjdzie nam posłuchać kolejnych hitów na miarę “Lepiej to zostaw”, który świetnie brzmi na koncertach, porywając widownię.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ