fot. źródło: @TempoProdukcja

18 maja ukazała się pierwsza solowa płyta Małacha, pt. “PROVERBIUM”, która zanotowała świetne wyniki, zarówno pod względem zainteresowania poszczególnymi singlami w serwisie YouTube czy sprzedażą fizyków. Dowodem jest, m.in. debiut na Olisie na fotelu lidera. Jak warszawski raper skomentował swój wyczyn w rozmowie z NovyTV? “Bardzo fajnie. Nie mam jakiejś “podjarki”, że nie wiadomo co się wydarzyło, ale super“.

Małach najbardziej jest zadowolony z faktu, że miał duże poczucie kontroli nad tworzeniem albumu “Proverbium”: “Przede wszystkim cieszę się, dlatego że zrobiłem na tej płycie wszystko, co chciałem. Kompletnie nie celowałem w żadne trendy, wszystko to, co dzieje się w muzyce, o zawartość tekstową. Zrobiłem to, co chciałem i nawet nie liczyłem na taki odbiór. Wiedziałem, że wierni fani “Małach&Rufuz” sprawdzą tę płytę i będę mieli swoje zdanie, ale nie spodziewałem się, że to aż tak fajnie pójdzie” – wyjaśnia raper.

Fizyczną wersję można zamawiać wciąż na stronie www.mrcrew.pl natomiast wersja cyfrowa dostępna jest na independentdigital.lnk.to

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ