fot. @ciociaewaaa_foto

W okresie sprzedaży 28.06-04.07.2019r. – najchętniej kupowanym muzycznym albumem w Polsce okazał się wspólny projekt Małacha i Rufuza, pt. „MetRyka”. Tym samym warszawscy raperzy wyprzedzili innych kolegów po fachu, bowiem na drugim miejscu znajduje się projekt Pokahontaz „Renesans”, a na ostatnim miejscu podium – Kali „Chudy Chłopak”. Warto podkreślić, że w przypadku tych dwóch albumów, za warstwę muzyczną wszystkich utworów odpowiada jeden producent – Magiera (White House Records).

  • Mamy to 🔥🔥🔥 MetRyka #1 na OLIS 😎😎😎 Dziękujemy Wam wszystkim za to wyróżnienie i kolejnego kopa do działania 💥 Nie było by nas bez Was także ciśniemy dalej mordeczki i widzimy się na koncertach. – przekazał duet MR na Instagramie.
  • Bardzo Wam dziękuję 🙏 Móc robić to co się kocha, zarabiać na tym na utrzymanie rodziny i odnosić w tym sukcesy… Zawsze tak chciałem – teraz to robię, w dużej części dzięki Wam. Jeszcze raz wielkie dzięki i widzimy się na trasie #MR5 na jesieni 😉 Pozdrooo 👊👊👊 – dodał na swoim koncie, Małach.

W pierwszej 10-tce zadebiutował również Blacha, który ze swoim solowym krążkiem „FAMA” uplasował się na wysokiej – 5. pozycji.

Nie tylko Małach/Rufuz, Pokahontaz i Blacha wprowadzili swoje najnowsze muzyczne płyty na Olis, bowiem zrobił to także Jongmen. Żyrardowski raper niedawno wydał krążek, zatytułowany „Shotgun” (16.).

 

Pełną klasyfikację znajdziecie na stronie: olis.onyx.pl.